Świąteczne odcinki “Milionerów”: Kiedy oglądać i kto wystąpi?

“Milionerzy” w świątecznym wydaniu z wyjątkowymi uczestnikami – o wielkie pieniądze walczyć będą gwiazdy telewizji: m.in. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. Wszystko to w dwóch odcinkach, których emisja zaplanowana jest na Święta Wielkanocne. Kto jeszcze wystąpi i kiedy oglądać wyjątkowe edycje “Milionerów”?

Przez lata emisji “Milionerów” tradycją stały się odcinki specjalne z udziałem gwiazd telewizji, emitowane na różne okazje – Boże Narodzenie w 2001 roku, Wielkanoc w 2002 roku, a w 2008 nawet na Dzień Dziecka. Po wznowieniu programu takich wyjątkowych odcinków też nie może zabraknąć. Producenci właśnie ujawnili, że widzowie mogą spodziewać się kolejnych specjalnych emisji już na Wielkanoc.

W Wielką Sobotę 15 kwietnia oraz w drugi dzień Świąt – w poniedziałek – wyemitowane zostaną odcinki z udziałem m.in. Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana, Piotra Kraśki i Kingi Rusin, Zygmunta Chajzera z synem Filipem – i nie tylko, ale pozostałe nazwiska pozostają jeszcze zagadką. Obydwa odcinki potrwają nieco dłużej niż zwykle, bo po godzinie, i zaczną się także wcześniej – już o godzinie 20.00. Ewentualna wygrana przekazana zostanie na cele charytatywne.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger