„Dzień dobry Polsko” od 27 lutego w TVP1

W poniedziałek 27 lutego br. TVP1 rozpocznie emisję porannego pasma na żywo „Dzień dobry Polsko”. Pasmo potrwa dwie godziny i będzie nadawane na żywo od 5.55 do 7.45, gdy w TVP1 startuje „Kwadrans polityczny”, a w Dwójce – „Pytanie na śniadanie”. Wprowadzenie nowego pasma śniadaniowego zapowiadał już rok temu ówczesny szef Jedynki Jan Pawlicki.

W „Dzień dobry Polsko” przeważać będą tematy lifestylowe i poradnikowe. Pojawią się również materiały i łączenia z ośrodkami regionalnymi Telewizji Polskiej, które aktywnie uczestniczą przy pracach nad tym pasmem. W trakcie emisji „Dzień dobry Polsko” widzowie obejrzą poranne wydania „Teleexpressu”.

Prawdopodobnie Jedynka wprowadzi do programu trzy lub cztery pary prowadzących, które mają się składać z pracowników Telewizji Polskiej oraz osób z zewnątrz.

Przypomnijmy, że w przeszłości w paśmie 6.00-8.00 TVP1 emitowała poranny blok „Kawa czy herbata?”. Był to pierwszy program śniadaniowy w Polsce, zadebiutował w 1992 roku. Decyzję o zakończeniu jego realizacji w 2013 roku argumentowano spadającą oglądalnością.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger