Wiosna 2017 w TTV już od lutego

Telewizja TTV w 2017 roku obchodzi piąty rok istnienia na polskim rynku. Stacja jest doceniana przez widzów – świadczy o tym obecność w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce oraz stale rosnąca oglądalność przekraczająca 2% udziałów w rynku.

Dlaczego? Bo to widzowie, zwykli ludzie są bohaterami programów w TTV. Stacja nie boi się eksperymentować i podglądać rzeczywistość tak, aby dostarczać rozrywki, wzruszać i stawiać trudne pytania. W wiosennej ramówce będą dominować programy poszukujące autentycznych i zaskakujących sytuacji i emocji. Takie będą dwie nowości – DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA oraz odświeżona, kultowa NAUKA JAZDY, a także kilkanaście innych znanych i sprawdzonych programów.

Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. Czy swoimi umiejętnościami zasieje niepokój u kolegów z OSTREGO CIĘCIA, którzy już po raz siódmy wyruszą w Polskę z misją przywracania świetności upadającym salonom fryzjerskim? Jest to możliwe, znając Kossakowskiego…

Po głośnym sukcesie pierwszego sezonu, na dobre zadomowione na antenie TTV DAMY I WIEŚNIACZKI.PL powrócą na ekrany wraz z nowymi bohaterkami i nowymi wyzwaniami, na jakie wystawi je zimowa aura. Szeroko komentowany, kontrowersyjny hit TTV powraca w każdy czwartek, już od marca 2017.

W poniedziałkowe wieczory niezmiennie królować i bawić będzie bijący rekordy popularności program GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM. Na wszystkie kity i hity z polskiej telewizji z niecierpliwością czekają w swoich fotelach barwni i bezkompromisowi bohaterowie polskiej edycji GOGGLEBOXA.

W kultowej USTERCE Dominik Strzelec tym razem skonfrontuje polską ścianę wschodnią ze ścianą zachodnią. Popisy „złotych rączek” z Przemyśla kontra oszczędni fachowcy z Poznania.
Wakacyjną aurę i powiew świeżego powietrza znowu zapewni Janek Pirowski wysyłający ludzi PIERWSZY RAZ ZA GRANICĘ. Tym razem w bardzo odważnej zabawowej formule…

Już w czwarty sezon wkroczy DEFACTO przedstawiające najciekawsze zjawiska i trendy technologiczne współczesnego świata. A dodatkowo, Karolina Gilon na własnej skórze doświadczy nieoczywistych eksperymentów ze świata fizyki.

W TESTERACH zobaczymy więcej nowinek i więcej testujących. Do prowadzącej Pauliny Marciniak na stałe dołączą Iza i Joachim Zeiske oraz Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus z GOGGLEBOXA – czyli część gadżetów trafi na testy do naszych widzów. A Dominik Strzelec, w wiosennej ramówce na specjalne życzenie zakochanych w ogrodach widzów, powróci z programem ODLOTOWY OGRÓD.

Emocji i zaskoczeń na pewno nie zabraknie w telenoweli dokumentalnej KRÓLOWE ŻYCIA, pokazującej prawdziwie kolorowe życie ekscentrycznych bohaterów. Ale, żeby całkowicie nie zapomnieć o rzeczywistości, na antenę TTV powracają KOMORNICY przeprowadzający niezwykle trudne i niejednokrotnie bolesne interwencje. Ponadto codzienny zestaw najświeższych informacji w EXPRESSIE oraz bulwersujące wydarzenia społeczne w UWADZE PO UWADZE.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger