Jesień w TVN

Seriale “Na noże” i “19+”, reality-show “Ślub od pierwszego wejrzenia” i gwiazdorska “Azja Express” – to nowości jesiennej ramówki TVN. Na antenę wracają także sprawdzone hity m.in. “Mam talent”, “MasterChef”, “Druga szansa”, “Top model”, “Kuchenne rewolucje”, “Kobieta na krańcu świata”.

“Na noże” / Fot. TVN

Pierwszą z jesiennych nowości TVN jest serial “Na noże” (niedziela, godz. 21.30, od 4 września). Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski pójdą w tym serialu na noże! Zagrają profesjonalnych, genialnych szefów kuchni, którzy rywalizują i walczą o tytuł najlepszego kucharza. Poprzeczka ustawiona jest więc bardzo wysoko. Dwa kulinarne światy, dwa różne charaktery i dwa systemy wartości. Trudne wybory, głód niespełnionych marzeń i poszukiwania prawdziwej miłości. Czy w świecie ostrej, kuchennej rywalizacji warto być wiernym swoim zasadom?

“Ślub od pierwszego wejrzenia” / Fot. TVN

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych pozycji jesiennej ramówki ma być program “Ślub od pierwszego wejrzenia” (poniedziałek, godz. 22.30, od 5 września). Jest to budzący na całym świecie skrajne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, niemniej ciągle marzą o wielkiej miłości. W jej znalezieniu pomoże tym razem nie swatka czy portal randkowy, lecz specjaliści: prof. Bogusław Pawłowski, kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, Monika Staruch, seksuolog, oraz dr Piotr Mosak, psycholog. Testy psychologiczne, wielogodzinne rozmowy, analiza zapachu i wymiarów… to naukowe wytyczne do znalezienia idealnego partnera.

“Azja Express” / Fot. TVN

Kolejnym hitem ma być prowadzony przez Agnieszkę Szulim reality-show“Azja Express” (środa, godz. 21.30, od 7 września). Gwiazdy w towarzystwie zaufanego kompana wyruszają do południowej Azji. Mają do pokonania tysiące kilometrów i żadnej taryfy ulgowej. W programie biorą udział: Pascal Brodnicki z Pawłem Dobrzańskim, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Hanna Lis w parze z Łukaszem Jemiołem, Iza Miko oraz Leszek Stanek, Małgorzata Rozenek w towarzystwie Radosława Majdana, Przemysław Saleta plus Dariusz Kuźniak, Agnieszka Włodarczyk oraz Maria Konarowska, Michał Żurawski i jego kompan Ludwik Borkowski. Kto dotrwa do finału? Która z par powróci z tej eskapady bogatsza nie tylko w doświadczenia, ale i z nagrodą pieniężną?

Serial “19+” / Fot. TVN

Jesienną nowością będzie także serial “19+” (od listopada). Jest to produkcja z gatunku scripted docu, która opowiada historie absolwentów klasy maturalnej, próbujących odnaleźć się w dorosłym świecie. Niektórzy z nich mają już sprecyzowany plan na przyszłość, inni ciągle szukają pomysłu na siebie. Młodzi ludzie przeżywają pierwsze poważne miłości i rozczarowania. Świętują zawodowe sukcesy oraz boleśnie znoszą studenckie porażki. Serialowi dzięwiętnastolatkowie są bardzo różni, tworzą jednak zgraną ekipę i mogą na siebie liczyć, bo przyjaźń jest dla nich zawsze na pierwszym miejscu.

“Druga szansa 2” / Fot. TVN

Na antenę TVN z drugim sezonem powraca także serial “Druga szansa”(poniedziałek godz. 21.30, od 5 września). W nowych odcinkach wiosennego hitu TVN z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej, przebojowa agentka gwiazd Monika Borecka znowu jest na topie. W serialowym świecie show biznesu nie zabraknie wielkich intryg, sukcesów i potknięć na czerwonym dywanie. Bohaterowie, którzy dali się poznać w pierwszym sezonie serialu, odkryją przed widzami zupełnie nowe oblicza, ujawniając skrywane przez nich dotąd pragnienia i tajemnice. Do obsady znanej z pierwszego sezonu serialu dołączy Bartłomiej Topa w roli prezesa zarządu telewizji, dla której Monika produkuje muzyczny serial. Spotkanie tej dwójki będzie jak trzęsienie ziemi.

Jesienią kontynuowane będą także seriale: “Na Wspólnej” (poniedziałek-czwartek, godz. 20.15), “Singielka” (poniedziałek-czwartek, godz. 20.55),“Szkoła” (poniedziałek-piątek, godz. 16.00, od 1 września), “Ukryta prawda”(poniedziałek-piątek, godz. 17.00), “Szpital” (poniedziałek-piątek, godz. 18.00, od 1 września).

“Mam talent” / Fot. TVN

Powracają także popularne programy rozrywkowe. W jesienne wieczory widzowie TVN będą mogli oglądać nowy sezon talent-show “Mam talent”(sobota, godz. 20.00, od 3 września). Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola ponownie wyruszą w podróż po Polsce w poszukiwaniu nieodkrytych talentów i barwnych osobowości. Towarzyszyć im będzie niezastąpiony duet prowadzących – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. W programie pojawią się nowe konkurencje – taniec twarzą, czy depilacja ogniem.

“MasterChef” / Fot. TVN

Powraca także “MasterChef” (niedziela, godz. 20.00, od 4 września). Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran ponownie będą poszukiwać kulinarnych talentów. Uczestnicy po drodze do finału będą musieli pokonać nie tylko konkurencję, ale też własne słabości. Zwłaszcza gdy na planie pojawi się zjawiskowa Joanna Krupa. Uczestników na ziemię sprowadzą finaliści “MasterChefa Junior” oraz wybitni, uznani w międzynarodowym środowisku kucharze – Michel Roux Junior, juror brytyjskiego programu “MasterChef
Professionals” oraz Benny Masekwameng, juror południowoafrykańskiej edycji “MasterChefa”. A walka o finał rozstrzygnie się w odległej Kolumbii, która zaczaruje bogactwem smaków, zapachów i dźwięków.

“Top Model” / Fot. TVN

Jesienią na antenie TVN pojawi się także nowa edycja “Top Model”(wtorek, godz. 21.30, od 6 września). Do premierowej edycji zgłosiły się setki młodych ludzi marzących o karierze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka zweryfikują kto zasługuje na miejsce w zaszczytnym gronie finalistów. A Michał Piróg jako prowadzący program doda uczestnikom otuchy i motywacji! Wyjazdy zagraniczne, pokazy mody, sprawdziany umiejętności, metamorfozy – uczestnicy przejdą nie lada szkołę. Wiedzą jednak, że ten program może otworzyć im drzwi do kariery.

“Kobieta na krańcu świata” / Fot. TVN

Nowy sezon TVN to także ósma seria ekscytujących podróży niestrudzonej Martyny Wojciechowskiej – “Kobieta na krańcu świata”(niedziela, godz. 11.00, od 11 września). Jak zawsze nie zabraknie historii, które wzruszą, zszokują, ale też rozbawią do łez. Boliwia, Peru, Rosja, Pakistan – to tam Martyna przed widzami odkryje nowe krańce świata.

TVN nie zapomina także o swoich kulinarnych hitach. Magda Gessler ponownie przeprowadzi swoje “Kuchenne rewolucje” (czwartek, godz. 21.30, od 1 września). Będzie to już 14. sezon programu. Jest To absolutny ewenement na skalę światową. W żadnym innym kraju nie miał on tylu kontynuacji. Wraca także nowy sezon programu “Ugotowani”(niedziela, godz. 18.00, od 11 września).

Jesień TVN to także nowy sezon talk-show “Kuba Wojewódzki” (wtorek, godz. 22.30, od 13 września) ponownie z towarzyszeniem Michała Kempy. Na antenę wracają także “Rozmowy w toku” (poniedziałek-piątek, godz. 15.00, od 1 września) Ewy Drzyzgi z nowym formatem “Jeden na jeden”. Powróci także śniadaniowe “Dzień dobry TVN” (codziennie od godz. 8.00, w niedziele o godz. 8.30), do którego w roli prowadzącego dołączy Andrzej Sołtysik w parze z Anią Kalczyńską.

Jesień w TVN to także nowe sezony programów: “Co za tydzień”(niedziela, godz. 11.30, od 4 września), “Uwaga!” (poniedziałek-piątek, godz. 19.50, niedziela godz. 19.45) oraz “Superwizjer” (wtorek, godz. 23.30, od 4 września).

Z kolei filmowa jesień na antenie TVN będzie pełna nieustających walk dobra ze złem, akcji trzymających w napięciu do ostatniej chwili oraz bohaterów znanych nie tylko z książek i szklanego ekranu. W repertuarze znajdą się m.in. takie tytuły jak “Bogowie”, “Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”, “Strażnicy Galaktyki” czy “Jack Strong”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger