5 nowości w jesiennej ramówce TTV

Polska edycja “Damy i wieśniaczki”, Kossakowski wchodzący w skórę gwiazd, Dorota Wellman walcząca z głupotą i dużą forsą, kulinarny program Michela Morana, Polacy pierwszy raz za granicą – to nowości jesiennej ramówki TTV. Na antenę wracają także sprawdzone hity jak m.in. “Usterka” czy “Betlejewski. Prowokacje”.

Jednym z hitów jesiennej ramówki TTV ma być pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń program “Damy i wieśniaczki.pl” (czwartki, godz. 22.00). Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy pojadą na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi będą próbowały opanować sytuację. W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały.

Kolejną nowością TTV będzie program “Kossakowski. Być jak…” (w soboty o godz. 22.00). Wymagająca i zarazem efektowna formuła zmusi Przemka Kossakowskiego do całkowitej metamorfozy fizycznej oraz psychicznej. W nowym wcieleniu wejdzie w skórę i w życie osób znanych z pierwszych stron gazet. To, co odkryje po drugiej stronie, pozwoli spojrzeć na osoby z życia publicznego z innej perspektywy. sprawdzi jak to jest być Dariuszem Michalczewskim, Dorotą Wellman, Danielem Olbrychskim, Magdą Gessler, Michałem Wiśniewskim czy Natalią Siwiec.

Dwa nowe programy poprowadzi Dorota Wellman. W pierwszej “Anatomia głupoty według Doroty Wellman” (w środy o godz. 22.00) popularna dziennikarka zajmie się śmiesznymi i absurdalnymi na pierwszy rzut oka filmikami z sieci. W tym programie przypadki ludzkiej bezmyślności zostaną skonfrontowane z opinią prowadzącej Doroty Wellman. Dowiemy się, gdzie leży granica między odwagą, ciekawością świata a głupotą i czy można naukowo wytłumaczyć każde szaleństwo.

Z kolei “Dzień, w którym pojawiła się forsa” to program, który zaczyna się od finansowego trzęsienia ziemi – w każdym odcinku jedna potrzebująca rodzina znajdzie pod swoimi drzwiami dużą kwotę pieniędzy. Przez miesiąc wybranej rodzinie będzie towarzyszyć kamera i obserwować, jak uczestnicy odnajdują się w nowej, zaskakującej rzeczywistości. Dla uczestników programu przewodnikiem po nowej rzeczywistości będzie Dorota Wellman. Prowadząca będzie im służyć niezbędnym wsparciem, a w razie potrzeby i na wyraźną prośbę bohaterów programu doradzi, jak z głową rozdysponować gotówkę.

Sobotnie przedpołudnia na antenie TTV to program “10 zadań specjalnych Michela Morana”, który łączy naukę gotowania i zabawę z widzem. Prowadzący będzie przygotowywał cały kilkudaniowy posiłek jednocześnie. W ten sposób pokaże, że gotowanie na specjalną okazję wcale nie oznacza spędzenia w kuchni połowy dnia. Z jego pomocą spektakularny efekt można osiągnąć w godzinę zegarową. Mistrz kuchni udowodni, że z każdym zadaniem specjalnym można sobie poradzić i mieć z tego frajdę. Więcej o programie.

Ostatnią nowością TTV będzie “Pierwszy raz za granicą…” (w piątki o godz. 22.00). W tym docu-reality za granicę wyjadą ludzie, których stopa nigdy nie stanęła poza granicami Polski. W każdym odcinku dwie pary z różnych środowisk i pokoleń wybiorą się na pierwsze w ich życiu wakacje za granicą. O dobre samopoczucie wyjeżdżających oraz ich miękkie lądowanie zadba prowadzący, a raczej sprawca wakacyjnego zamieszania w życiu uczestników – Janek Pirowski.

Na antenę TTV wracają także nowe sezony sprawdzonych programów. “Usterka” (we wtorki o godz. 22.00) ponownie rusza w świat w poszukiwaniu fachowców. Tym razem mistrz od dobrej roboty Dominik Strzelec zainstaluje się w Dublinie. Na antenę wraca także“Gogglebox. Przed telewizorem” (w poniedziałki o godz. 22.00).

Program “Betlejewski. Prowokacje” (w niedziele o godz. 22.00) niezmiennie będzie drążył niewygodne sprawy i stawia niekomfortowe społecznie pytania. Odpowiedzi dostarczają uczestniczący w prowokacjach przypadkowi ludzie. Tytułowe prowokacje autorstwa Rafała Betlejewskiego to realny telewizyjny test obywatelski. Sprawdza ludzi w najbardziej palących kwestiach społecznych.

W nowym sezonie programu “Testerzy” (we wtorki o godz. 22.00) Paulina Marciniak i Dominik Strzelec sięgną też po cięższy kaliber – sprawdzą działanie niestandardowych środków transportu, znajdą przydatne kuchenne oraz łazienkowe gadżety i urządzenia. Będzie coś dla ducha, dla ciała, dla sportu i dla lenia. Prowadzący przygotują też niespodzianki oraz testy porównawcze użytecznych przedmiotów. Gościnnie, na testy wybranych, rodzinnych gadżetów, wpadną również bohaterowie programu “Gogglebox. Przed telewizorem ” – mama Izabela Zeiske i jej syn Joachim.

Jesienna ramówka TTV to także “Defacto” (w czwartki o godz. 20.00), który pojawi się w poszerzonej formule. Będzie zawierał dodatkowy materiał, a w całości tradycyjnie już znajdziemy pakiet inspirujących zagadnień, eksperymentów, informacji i ciekawostek z Polski i ze świata. Program tradycyjnie będzie wyciągać na pierwszy plan wiedzę praktyczną i przyglądać się z bliska otaczającemu światu. Nie zawahamy się nawet sprawdzić, do czego służą pośladki…

W poniedziałki o godz. 20.10 nadawana będzie “Uwaga! Po uwadze”, czyli najgłośniejsze tematy prosto z miejsc wydarzeń, o których mówi cała
Polska.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 27 sierpnia 2016

    […] Informacje o jesiennej ramówce kanału TTV znajdziecie TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger