„Magiczne Zakończenie Wakacji” pod koniec sierpnia w Polsacie

W ostatni weekend sierpnia br. Telewizja Polsat zorganizuje w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach dwudniowy festiwal „Magiczne Zakończenie Wakacji”. W ramach tej imprezy 27 sierpnia br. odbędzie się 4. Świętokrzyska Gala Kabaretowa, a dzień później koncert na przebój lata Polsatu i RMF FM.

Czwarta edycja Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej rozpocznie się w sobotę, 27 sierpnia br. o godz. 19.45. Na scenie wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret K2, Kabaret pod Wyrwigroszem, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Andrzej Poniedzielski, Kabaret z Konopi oraz Kabaret na Koniec Świata. Jak zapowiadają organizatorzy, oprócz kabaretowych hitów będą także premierowe skecze. Wieczór poprowadzą członkowie Kabaretu Skeczów Męczących oraz prezenterka Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna.

Z kolei w niedzielę 28 sierpnia br., czyli drugiego dnia festiwalu „Magiczne Zakończenie Wakacji”, odbędzie się koncert na przebój tegorocznego lata Polsatu i RMF FM. Wystąpią: Sylwia Grzeszczak, Enej, Margaret, Natalia Szroeder, Tabb & Sound’n’Grace, Antek Smykiewicz, Feel, Ira, C-Bool, BeMY i Cugowscy. Dodatkowo jubileusz 20-lecia pracy artystycznej świętować będzie Anita Lipnicka, a na scenie pojawią się także gwiazdy zagraniczne. Swój udział potwierdzili – jak dotąd – Alvaro Soler i zwycięzca ubiegłorocznego konkursu Eurowizji Mans Zelmerlöw. Organizatorzy zapowiadają jednak, że to nie jedyne gwiazdy, jakie pojawią się na scenie w Kielcach, będą bowiem niespodzianki. Koncert poprowadzą Maciej Rock i Kamil Baleja. Początek o godz. 19.45.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger