Nowy serial “Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” jesienią w TV4

Nowy serial kryminalny, przygotowywany przez twórców hitu “Policjantki i Policjanci” planuje na jesień telewizyjna Czwórka. W jednej z głównych ról zobaczymy Marka Włodarczyka. W serialu “Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” zagra także znany z “W11” Sebastian. Wątroba.

”Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” to opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła serialu koncentruje się na pracy dwóch par policjantów stanowiących dwa zespoły dochodzeniowe i prowadzonych przez nich śledztwach, rozbudowując jednocześnie wątki osobiste każdej z pierwszoplanowych postaci i ukazując ich życiowe perypetie i uczuciowe komplikacje. Dynamiczną akcję podkreślają zastosowane techniki realizacji, m.in. zdjęcia nakręcone przy pomocy dronów.

W jednej z głównych ról wystąpi Marek Włodarczyk. W obsadzie, oprócz Marka Włodarczyka, widzowie zobaczą m.in. znanego z “W-11-Wydział Śledczy” Sebastiana Wątrobę oraz grono młodych aktorów: Kamilę Ściborek, Michała Mrozka, Weronikę Lewoń i Dariusza Karpińskiego.

Serial “Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” na antenie TV4 zadebiutuje we wrześniu 2016 roku i emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 20, zaraz po “Policjantkach i Policjantach”.
Serial w reżyserii Jakuba Miszczaka realizowany jest we Wrocławiu, a jego producentem jest ATM Grupa S.A.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger