TVN będzie żenić ludzi w ciemno! Nowy program jesienią

​„Ślub od pierwszego wejrzenia”- tak się nazywa najnowsze reality show TVN. Program powstawał w tajemnicy od zeszłego roku! Zaczęło się od ogłoszenia na stronie TVN w listopadzie 2015: „Jesteś samotny i spragniony miłości? Nie boisz się wyzwań? Fascynują Cię eksperymenty? Zgłoś się do nowego niezwykłego programu telewizyjnego! Pilnie poszukiwani odważni single i przebojowe singielki. Jeśli marzycie o odnalezieniu miłości w swoim życiu, ten program jest dla Was. Jeśli czujesz, że już nadszedł czas by stworzyć związek i jesteś w wieku 25-45 lat, zgłoś się do innowacyjnego i intrygującego programu”.

Zgłoszenia singli z całej Polski zaczęły spływać błyskawicznie. Było ok. 500 chętnych. Oczywiście część z nich zrezygnowała z udziału, gdy dowiedziała się, o jaki program chodzi. A chodzi o to, że: drugiej połówki dla uczestników show poszukają eksperci: dr Piotr Mosak psycholog, Monika Staruch, seksuolog oraz prof. Bogusław Pawłowski, antropolog. Będą kojarzyć singli opierając się wyłącznie na naukowych kryteriach: testach psychologicznych, wzroście, zapachu oraz dotychczasowych doświadczeniach życiowych kandydatów.

– Samotność to plaga naszych czasów, która dotyka coraz większą część społeczeństwa. Słyszymy o kolejnych rozwodach i rozpadających się związkach. Czy winę za to może ponosić także biologia? Podczas tego eksperymentu chcemy pokazać, że o sukcesie związku często decydują czynniki, których nie jesteśmy nawet świadomi – tłumaczy Grzegorz Madej, producent programu.

Uczestnicy poznają swoich partnerów dopiero w urzędzie stanu cywilnego! Wtedy też będą musieli zdecydować, czy wezmą z nimi ślub. Jeśli się odważą, zostaną w programie, a ich perypetie prześledzą widzowie. Tym, którzy zdecydują się powiedzieć „tak” nieznajomej osobie, produkcja show zafunduje wesele i podróż poślubną. Co ciekawe – także rodzice „młodych”, którzy pojawią się na ceremonii, poznają wybranków swoich dzieci dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Po miesiącu pary będą musiały zadeklarować, czy podejmują wspólne życie, czy nie. – Oczywiście liczymy się z tym, że show jest kontrowersyjne i że pewnie niektórzy będą je krytykować. Ale podjęliśmy się produkcji, bo ilość samotnych młodych ludzi jest zatrważająca. Poza tym ten program jest autentyczny, ci ludzie nie udają emocji – mówi nasz rozmówca z TVN.

Nowe reality show liczy 10 odcinków i ma się pojawić w TVN od września. Stacja nie zdradza, ile par stanie na ślubnym kobiercu. Format jest duński, ale był też realizowany w USA.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger