Rusza “Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki”- cztery koncerty z plejadą gwiazd

Telewizja Polska zaprasza na wakacyjne koncerty pod nazwą “Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki”. TVP zaprosiła na koncerty plejadę polskich i zagranicznych gwiazd. W tym roku odbędą się cztery koncerty- dwa w lipcu i dwa w sierpniu. Pierwszy koncert odbędzie się już 22 lipca w Toruniu, kolejny tydzień później w Zamościu. Trzeci koncert odbędzie się 5 sierpnia w Stalowej Woli, a finał jest zaplanowany na 31 sierpnia w Gdańsku. Wszystkie koncerty będą rozpoczynać się o godzinie 20:05 i będą transmitowane na żywo w TVP2.

fot. TVP

Na pierwszy koncert Dwójka zaprasza już wniedzielę 22 lipca. Na toruńskiej scenie najgorętsze przeboje lata wykonają m.in.Ewa Farna, IRA, Blue Cafe, Kombii, Ewelina Lisowska, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Michał Szczygieł i Roksana Węgiel (zwyciężczyni The Voice Kids). Usłyszymy takie przeboje, jak „Ona jest ze snu“, „Do nieba“, „Słodkiego miłego życia“, „W stronę słońca“ czy „Orła cień“. Koncert poprowadzą Izabella Krzan, Ida Nowakowska. Towarzyszyć im będzie Agnieszka Kołodziejska z Radia Zet. Z backstage’u panie wspierać będą: Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel.

To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko. Zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Kącik utraconych znajomości pozwoli odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów. Gwiazdy podzielą się także wspomnieniami dotyczącymi własnych letnich miłości i wakacyjnych przygód.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger