“Moda na sukces” zastąpi “Klan”?!

Koniec “Klanu” zbliża się nieubłaganie… Umowa między TVP a producentami serialu wygasa. Po wakacjach jest zaplanowana emisja tylko trzech odcinków “Klanu”. Wcześniej Telewizja Polska informowała, że zamierza emitować ten serial co najmniej do końca br. Prezes Jacek Kurski informował zaś, że TVP prowadzi proces renegocjacji umów z producentami seriali, bo dotąd nawet bardzo popularne produkcje przynosiły spółce wielomilionowe straty.

Na zakończeniu emisji “Klanu” zależało Janowi Pawlickiemu, który był dyrektorem TVP1. Stracił on jednak to stanowisko w zeszłym tygodniu (był więc dyrektorem tej stacji zaledwie pół roku). O przyszłości tego serialu zadecyduje zapewne już nowy szef Jedynki.

Według gazety Fakt, stacja rozmawia aktualnie z producentami… “Mody na sukces”, która miałaby się znaleźć w ramówce na miejscu “Klanu”. Przypomnijmy, iż do tej pory serial był emitowany od poniedziałku do piątku o 18:00.

Amerykańska telenowela jest bardzo dobrze znana polskim widom, gdyż była emitowana w TVP1 przez 20 lat.

Telewizja chce kupić stare odcinki z lat 90. Co prawda były już one pokazywane, ale są dużo tańsze niż nowe odcinki “Mody na sukces”, nie mówiąc już o dalszym produkowaniu “Klanu”- mówi informator Faktu.

Decyzja w sprawie przyszłości “Klanu” powinna zapaść jeszcze w tym miesiącu, tak, aby mogły zostać nagrane nowe odcinki, które byłyby emitowane od września.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger