Show „Idź na całość” nie wróci do TV- Czwórka rezygnuje z projektu

Telewizja Polsat zrezygnowała z realizacji nowej odsłony teleturnieju „Let’s Make a Deal”, który w Polsce był znany pod marką „Idź na całość”. Projekt miał trafić do TV4, ale nie spotkał się z zainteresowaniem sponsorów.

Teleturniej „Idź na całość” emitowany był w Polsacie w latach 1997-2001 i cieszył się dużą popularnością. W programie uczestnicy wybrani przez prowadzącego z grona osób zgromadzonych w studiu grali o nagrodę, typując bramkę, w której może się ona znajdować. Mogli wygrać też nagrodę-niespodziankę lub przegrać, co symbolizowała maskotka Zonk. Pierwszym prowadzącym show był Zygmunt Chajzer, potem zastąpił go Krzysztof Tyniec.

O planach przywrócenia „Idź na całość” TV4 poinformowała z końcem marca br. W roli prowadzącego ponownie miał pojawić się Zygmunt Chajzer.

Czwórka pracowała nad nowym sezonem teleturnieju, planowano już nagrania odświeżonej wersji programu. Ostatecznie jednak TV4 zrezygnowała z realizacji kolejnej transzy „Let’s Make a Deal”, ponieważ po 15 latach format nie zainteresował marki, które mogłyby sponsorować nagrody.

– Niedawno się dowiedziałem, że finalnie zabrakło sponsorów, a co z tego wynika – pieniędzy na nagrody. No i podziękowano mi za współpracę. Wielka szkoda – mówi dla “Faktu” Zygmunt Chajzer.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger