„Moda na sukces” wraca do TV! Serial powalczy z „Wiadomościami” TVP1

Jednym ze sztandarowych punktów w ofercie telewizji Nowa TV będzie serial „Moda na sukces”. Według naszych informacji, stacja rozpocznie jego emisję od odcinka 6048, czyli od chwili, kiedy z nadawania serialu wycofała się Telewizja Polska.

TVP zdjęła „Modę na sukces” ze swojej anteny w grudniu 2014, po 20 latach nadawania. Decyzję tę tłumaczono m.in. tym, że widownia serialu w ostatnich latach znacząco spadła. W 2014 roku „Modę na sukces” oglądało około pół miliona widzów – podczas, gdy np. w 2009 roku oglądalność serialu wynosiła jeszcze prawie 2,5 mln widzów. „Moda na sukces” opowiada o losach rodziny Forresterów, właścicieli domu mody z Los Angeles oraz ich krewnych i znajomych. Opera mydlana produkowana i nadawana na antenie CBS jest od 1987 roku. Sprzedano ją do telewizji z ponad 100 krajach świata.

>> Co w ramówce Nowa TV?

Po tym, jak z emisji „Mody na sukces” wycofała się TVP, decyzję o emisji serialu podjął serwis Player.pl. Początkowo Player.pl w każdym tygodniu udostępniał pięć premierowych odcinków opery mydlanej – po jednym każdego dnia powszedniego, potem pokazywano po dwa odcinki każdego tygodnia.

Serial „Moda na sukces” będzie można oglądać w Nowa TV od poniedziałku do piątku o 19.30.

Przeczytaj również...

1 Response

  1. 24 października 2016

    […] część ramówki stacji będą wypełniać seriale, filmy oraz programy rozrywkowe. Od poniedziałku do piątku o godz. 19:30 będzie emitowana „Moda na sukces” , a do godz. 20:00 – filmy i seriale. W soboty i niedzielę o godz. 19:30 będzie można […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger