Co w ramówce Nowa TV?

W kanale Nowa TV (ZPR Media) program informacyjny „24 godziny online.pl” będzie emitowany codziennie o godz. 18:30, a zaraz potem będzie pasmo publicystyczne – w soboty z programem „Proste pytanie” Marka Czyża, a w niedziele z „Teraz ja” Tomasza Sekielskiego – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Każde wydanie „24 godziny online.pl” będzie trwać 20 minut. Program ma być prowadzony na zmianę przez Beatę Tadlę, Marka Czyża, Joannę Dunikowską i Jarosława Kulczyckiego. Pokazywane w nim będą materiały przygotowywane przez 100 reporterów z całego kraju współpracujących ze stacją.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18:55 będzie emitowany program publicystyczny „Tu i teraz” składający się przede wszystkim z rozmów z gośćmi o bieżących wydarzeniach. Beata Tadla i Tomasz Sygut, szef redakcji informacyjno-publicystycznej Nowa TV, w „Programie telewizyjnym” w TOK FM zapowiedzieli, że do programu będą zapraszani nie przede wszystkim politycy, lecz eksperci z różnych dziedzin. Od poniedziałku do piątku „Tu i teraz” będzie trwało 25 minut, natomiast piątkowe wydania będą krótsze, a zaraz po nich będzie emitowany 10-minutowy program publicystyczny „Ale o co chodzi?”.

W weekend zamiast „Tu i teraz” będą pokazywane autorskie programy publicystyczne Marka Czyża i Tomasza Sekielskiego. Prawdopodobnie w soboty będzie można oglądać „Proste pytanie” Czyża, a w niedziele – „Teraz ja” Sekielskiego.

Programy informacyjne i publicystyczne będą powtarzane w Nowa TV o północy i o godz. 7 następnego dnia.

Pozostałą część ramówki stacji będą wypełniać seriale, filmy oraz programy rozrywkowe. Od poniedziałku do piątku o godz. 19:30 będzie emitowana „Moda na sukces” , a do godz. 20:00 – filmy i seriale. W soboty i niedzielę o godz. 19:30 będzie można oglądać „Nową rewię kabaretową” – cykl występów kabaretów nagranych w warszawskim Teatrze Capitol.

W dni powszednie o godz. 17:30 będzie pokazywany serial „Redakcja: dział śledczy” znany z anteny Fokus TV, o godz. 16:30 – serial kryminalny „Detektyw Cain”, o 15:30 – cykl „Najniebezpieczniejsze miejsca świata”, a o godz. 14:30 – brytyjski program „Kochanie, zabijamy dzieciaki”. W godz. 12-14:30 będzie można oglądać telenowelę brazylijską „Zranione uczucia”. O godz. 6:00 będą emitowane programy muzyczne z anteny Polo TV prowadzone przez Marka Sierockiego. Resztę pasma przedpołudniowego będą zajmować powtórki.

Nowa TV, która zacznie nadawanie 9 listopada, to jeden z czterech nowych kanałów na multipleks MUX-8. Do końca roku uruchomione zostaną stacje Zoom TV (25 października br.), WP oraz Metro TV (oba kanały rozpoczną nadawanie 2 grudnia br.).

Tomasz Sygut w TOK FM poinformował, że Nowa TV od startu będzie dostępna także na platformie nc+.

Przeczytaj również...

1 Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger