“Mecz – teleturniej piłkarski” od 28 czerwca w TVP1

Już 28 czerwca na antenie TVP1 zadebiutuje „Mecz – teleturniej piłkarski” z okazji Euro 2024. Pasjonaci piłkarscy będą walczyć o Puchar TVP, nagrody pieniężne oraz bilety na mecze piłkarskie. Emisja pierwszego odcinka w piątek o 20:35.

Dariusz Szpakowski w „Mecz - teleturniej piłkarski"

Dariusz Szpakowski w „Mecz – teleturniej piłkarski”

– Chcemy zaprosić państwa do udziału w zabawie dotyczącej historii piłki nożnej, najpiękniejszych goli, piłki w kulturze, najsłynniejszych zawodników oraz trenerów – zapowiada TVP.

W teleturnieju będą uczestniczyć 4-osobowe drużyny, a każdy odcinek będzie składał się z czterech rund. W pierwszych czterech odcinkach zmierzy się osiem zespołów i będzie to odpowiednik ćwierćfinałów w turnieju piłkarskim. Zwycięzcy wystąpią w półfinałach, a dwie najlepsze drużyny zagrają w finale.

Zespoły będą miały za zadanie odpowiedzieć na pytania związane z historią piłki nożnej, aktualnymi wydarzeniami, najpiękniejszymi golami, a także z najsłynniejszymi piłkarzami, reprezentacjami i trenerami. W programie pojawią się także gwiazdy oraz znani piłkarze i trenerzy, zaś nowoczesna scenografia dopełni całości.

Przy tworzeniu programu współpracują m.in. Dariusz Szpakowski (wieloletni komentator TVP) i Wojciech Frączek (wieloletni dziennikarz redakcji sportowej TVP).

Premierowe emisje w TVP1:

1 odcinek – 28 czerwca (piątek), godz. 20:35

2 odcinek – 3 lipca (środa), godz. 20:35

3 odcinek – 8 lipca (poniedziałek), godz. 20:35

Wielki Finał – 12 lipca (piątek), godz. 20:35

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger