“Roztańczona Polska” – rusza trasa koncertowa TVP. Koncerty w aż 18 miastach

O tym, że Polacy uwielbiają się bawić, zwłaszcza przy dobrej muzyce, powszechnie wiadomo. I taka właśnie, pełna radości i zabawy, będzie trasa koncertowa “Roztańczona Polska” – muzyczne show z tancerzami i plejadą gwiazd polskiej estrady, którą przygotowała TVP3.

Roztańczona Polska TVP

Roztańczona Polska TVP

Start w Bogatyni

Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Bogatyni już w najbliższą niedzielę 14 maja o 20.00. Kolejnymi przystankami będą miasta w różnych częściach Polski – przez całe wakacje artyści pojawią się w każdym województwie. Po Bogatyni w tym wyjątkowym wydarzeniu wziąć będą mogli udział mieszkańcy Gorzowa, Stalowej Woli i Łomży. Łącznie zaplanowanych jest 18 koncertów, w tym jeden w Wilnie i kończący trasę w Warszawie – 30.09.2023.

Widzowie zostaną angażowani do wspólnej zabawy z tancerzami i wokalistami. Nie zabraknie konkursów, a prowadzący opowiedzą, z czego słynie region, który gości artystów.

Plejada gwiazd

Udany koncert to przede wszystkim gwiazdy, które są w stanie rozbawić nawet najbardziej wybredną publiczność. A tych z pewnością nie zabraknie. Już podczas inauguracyjnego koncertu w Bogatyni wystąpią Zenon Maryniuk, Ich Troje, Izabela Trojanowska, Krzysztof Prusik, Felivers oraz coverowy skład Komodo + Milena Sadowska & Alexis. Podczas kolejnych imprez widzowie będą mieli okazję wspólnie pośpiewać z Blanką, Filipem Lato, Andrzejem Rybińskim czy Kombi Łosowski.

Coś dla ciała

Koncerty “Roztańczona Polska” rozpoczynać będą się o 20.00 i od tej godziny na antenach TVP3 trwać będzie transmisja z imprezy. Ale na widzów równie ciekawe atrakcje czekać będą już dużo wcześniej. W każdej z miejscowości na trasie w godzinach 13.00 – 19.30 odbędzie się Festiwal Polska od Kuchni, czyli spotkanie działających w danym regionie Kół Gospodyń Wiejskich. Będzie więc okazja zjeść coś pysznego, by później podczas koncertu nikomu nie burczało w brzuchu.

Daty i miejsca koncertów

14.05 – Bogatynia

21.05 – Gorzów Wielkopolski

28.05 – Stalowa Wola (kto wystąpi?)

04.06 – Łomża

18.06 – Gryfino

25.06 – Łowicz

02.07 – Ostrów Wielkopolski

09.07 – Jaworzno

16.07 – Władysławowo

23.07 – Chełmno

30.07 – Sochaczew

6.08 – Zamość

13.08 – Myślenice

20.08- Opole

27.08 – Kielce

17.09 – Soleczniki (Litwa)

30.09 – Warszawa

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger