Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 z Polsatem w Parku Śląskim. Kto wystąpi?

Wyjątkowy koncert w scenografii przypominającej gigantyczny kosmiczny statek, by razem z Polsatem i gwiazdami wyruszyć w niezapomnianą podróż w nowy 2023 rok. Sylwestrowa Moc Przebojów 31 grudnia na żywo od godz. 20:00 w Polsacie, Polsat 2, Polsat News oraz Polsat Go.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022, fot. Polsat

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022, fot. Polsat

Na Sylwestrze Szczęścia największe muzyczne gwiazdy, między innymi: Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

Sylwestrowe koncerty Polsatu co roku gromadzą przed telewizorami miliony widzów, którzy od szesnastu lat witają Nowy Rok ze stacją. Tym razem zrobią to w towarzystwie blisko dwudziestu gwiazd i topowych muzycznych zespołów!

Podwójne świętowanie

– Sylwestrowa Moc Przebojów to jak zawsze wspaniałe, radosne wejście w Nowy Rok i huczne pożegnanie starego. W tym roku będzie to wyjątkowy koncert, bo zwieńczy obchody 30-lecia naszej stacji – mówi dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew. – Widzowie od lat spędzają z nami Sylwestra i zawsze mogą być pewni, że gwiazdy i przyjaciele Polsatu zapewnią im szampańską zabawę. Nie zawiedziemy ich i tym razem – podkreśla.

Kto z Polsatem powita Nowy Rok 2023?

– Zaśpiewają największe gwiazdy piosenki – kontynuuje Nina Terentiew. – Zobaczymy i usłyszymy między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, bez których nie sposób wyobrazić sobie tego wieczoru, Dodę, Anię Dąbrowską, która karierę zaczynała przed laty w naszym „Idolu”, gwiazdę młodego pokolenia bryską, zjawiskową Cleo i króla social mediów Dawida Kwiatkowskiego. Będzie z nami jeden z najoryginalniejszych polskich artystów, niesamowity Ralph Kaminski, a także Feel, Grzegorz Hyży, Big Cyc i Lady Pank. Pojawi się również Igor Herbut i zespół Enej, którzy są wierni Polsatowi od czasu swojego zwycięstwa w kultowym „Tylko muzyka. Must Be The Music”. A to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają Widzów. Już dziś zapraszamy ich do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie karaoke, w którym będą mieli okazję zaśpiewać największe hity koncertu, a oceniać je będą oryginalni wykonawcy tych utworów. Najlepsze wykonanie wyemitujemy w trakcie wieczoru, a wszystkie będzie można obejrzeć w naszych social mediach. Stawiamy na to, by być zawsze na łączach z Widzami, blisko naszej publiczności – podsumowuje dyrektor programowa Polsatu.

– Z nowymi nadziejami i w znakomitym towarzystwie przywitamy wspólnie Nowy Rok w Parku Śląskim. Sylwestrowa Moc Przebojów po raz kolejny rozgrzeje Śląskie, a muzyczne gwiazdy zadbają o fantastyczną oprawę sylwestrowej imprezy. Wspólnie z Telewizją Polsat, która obchodzi w tym roku jubileusz trzydziestolecia działalności, zapraszam wszystkich do spędzenia tej wyjątkowej nocy na wspólnej zabawie w Parku Śląskim. Przywitajmy Nowy Rok w towarzystwie gwiazd muzyki, bawiąc się w rytm największych hitów – podkreśla marszałek Jakub Chełstowski.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger