TVP1: Dokument „Maryla. Tak kochałam” w Boże Narodzenie o 21:00

W Boże Narodzenie (25 grudnia) TVP1 wyemituje premierowo dokument “Maryla. Tak kochałam”. To wyjątkowy prezent dla wielbicieli talentu Maryli Rodowicz – film o życiu i fenomenie niekwestionowanej królowej polskiej sceny muzycznej.

Kadr z filmu, fot. TVP

Kadr z filmu “Maryla. Tak kochałam”, fot. TVP

Twórcy dokumentu zabiorą widzów zarówno w muzyczną, jak i w bardzo uczuciową podróż. Przed kamerami Maryla Rodowicz opowiadać będzie o karierze, ale też o swoich mniejszych i wielkich miłościach. Relacje z wokalistką wspominać będą m.in. Daniel Olbrychski, Katarzyna Gärtner i Helena Vondráčková.

Maryla wie, czego chce, mówi co myśli i lubi pokazywać kto tu rządzi. Jest szalenie profesjonalna. Podczas pracy na planie filmu przekraczała granice, których sami się nie spodziewaliśmy. Otworzyła drzwi do swojej wrażliwości – mówią reżyserzy Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski.

W dokumencie „Maryla. Tak kochałam” pokazano unikatowe, nieznane materiały z archiwum Telewizji Polskiej. Ekipa filmowa towarzyszyła artystce przez kilka miesięcy w trakcie koncertów, prób i przygotowań do występów na scenie.

Premiera dokumentu „Maryla. Tak kochałam” w TVP1, sobota, 25 grudnia o godz. 21.00.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger