Roksana Węgiel wystąpi w 4 nadmorskich miejscowościach! Gdzie i kiedy wystąpi?

Nastolatka z niesamowitym głosem. Wulkan muzycznej energii. Roksana Węgiel mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów. Już w połowie lipca zagra aż 4 koncerty w nadmorskich miejscowościach. 10 lipca (sobota) artystka wystąpi podczas “Wakacyjnej trasy Dwójki” w Świnoujściu, a kilka dni później zagra swoje koncerty w Międzyzdrojach (14.07), Rewalu (15.07) i Ustroniu Morskim (16.07).

Trasa koncertowa Roksany Węgiel

Trasa koncertowa Roksany Węgiel

Zwyciężczyni pierwszej edycji programu „The Voice Kids”, 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, laureatka Europejskiej Nagrody MTV oraz finalistka programu „Dance Dance Dance”. W 2019 roku otrzymała Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku za płytę pt. „Roksana Węgiel”.

Jej debiutancki singiel – „Żyj” – w serwisie YouTube wyświetlono już ponad 16 mln razy, a utwór „Anyone I Want To Be”, z którym triumfowała na Eurowizji, odtworzono aż 60 mln razy. Artystka nagrała również singiel “Zatrzymać chwilę” w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu “Hotel Transylwania 3”, w którym użyczyła głosu postaci Lucy.

Występ w Świnoujściu będzie można obejrzeć w telewizji – transmisja na żywo już w sobotę o 20:40 w TVP2. Choć bilety na to wydarzenie nie są już dostępne, wciąż można je zdobyć m.in. na koncert w Rewalu. Czwartkowe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 w tamtejszym amfiteatrze.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger