“Tak to leciało!” powraca na antenę TVP2. Jak zgłosić się do programu? [CASTING]

Już wkrótce na antenę Dwójki powraca hitowy program “Tak to leciało!”. Format był emitowany w latach 2008-2012 i prowadził go Maciej Miecznikowski. Program był realizowany na licencji amerykańskiego formatu “Don’t Forget the Lyrics!” i realizowano go w publicznością. Główną nagrodą było 100-150 tysięcy zł (w zależności od edycji). Teraz program wróci w odświeżonej formule. Casting do teleturnieju ruszył wczoraj.

Tak to leciało! TVP

Tak to leciało! TVP

Zadaniem gracza było śpiewanie fragmentów piosenek. Na ekranie wyświetlane były kategorie, uczestnik sam wybierał ich kolejność. Kategorie mogły być szczegółowe (np. konkretna nazwa zespołu), bądź bardziej ogólne (np. Kolory, Imiona, Wokalista). W każdej kategorii były do wyboru dwie piosenki i to gracz decydował o tym, którą z nich zaśpiewa.

Zespół muzyczny grał na żywo, na ekranie zaś był wyświetlony tekst utworu (podobnie jak w karaoke). W pewnym momencie zespół przestawał grać, na ekranie brakowało fragmentu tekstu, a uczestnik musiał śpiewać dalej (chodziło o konkretny wers lub jego fragment). Co więcej, jeśli gracz miał wątpliwości, czy zaśpiewał prawidłowo tekst piosenki, mógł skorzystać z tzw. wyjść awaryjnych. Do wyboru była wówczas podpowiedź suflera, trzy warianty odpowiedzi lub wyświetlenie dwóch brakujących słów. Aby wygrać główną nagrodę, trzeba było prawidłowo zaśpiewać fragmenty 10 kolejnych piosenek.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: Sławomir i Kajra poprowadzą reaktywowane „Tak to leciało!”. Emisja jesienią

CASTING

Aby wysłać zgłoszenie, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie EndemolShine. W formularzu należy podać adres e-mail i hasło. Samo zgłoszenie się do programu składa się potem z trzech kroków. Konieczne jest podanie danych osobowych, odpowiedzenie na kilka pytań oraz przesłanie zdjęcia i materiału video.Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger