“Totalne remonty Szelągowskiej”, “Tacy sami” i “Rozwód. Walka o wszystko” jesienią w TVN

Już w październiku na antenie TVN zadebiutują trzy nowości – “Totalne remonty Szelągowskiej”, “Tacy sami” i “Rozwód. Walka o wszystko”. Te produkcje będą uzupełnieniem jesiennej ramówki, która wystartuje 31 sierpnia.

Totalne remonty Szelągowskiej TVN

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska w akcji!

Wyjątkowe historie, wielkie niespodzianki i jedyna w swoim rodzaju Dorota Szelągowska! Tym razem najpopularniejsza w kraju projektantka wnętrz przeprowadzi spektakularne remonty, które odmienią życie bohaterów programu. Poznamy aż dziesięć niezwykłych osób, które na co dzień poświęcają się dla innych. Metamorfoza domu lub mieszkania będzie prezentem od ich bliskich. „Totalne remonty Szelągowskiej” od 5 października w każdy poniedziałek o 21:30.

Kulisy burzliwych rozwodów…

W październiku na antenie TVN zadebituje także nowy codzienny program scripted reality „Rozwód: walka o wszystko”. Poznamy historie par, które zdecydowały się na rozstanie. Dziś małżeństwa rozwodzą się coraz częściej i chętniej, a przy tym walczą o wszystko: pieniądze, dzieci, dom, a czasem po prostu o satysfakcję ze zwycięstwa. „Rozwód: walka o wszystko” to program, w którym dramatyczne historie mieszają się z lżejszymi przypadkami – wszystkie jednak zostały napisane przez samo życie i w oparciu o prawdziwe historie z sali rozpraw.

„Tacy sami” to coś więcej niż doraźna pomoc

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger