“W rytmie serca” i “Ślad” od 20 października w Polsacie [NOWE PORY EMISJI]

Od 20 października Telewizja Polsat rozpocznie emisję nowych sezonów seriali “W rytmie serca” i “Ślad”. Emisja obu seriali raz w tygodniu, w każdą niedzielę po 22:00.

Ślad Polsat

“Ślad” Polsat

Piąty sezon serialu “W rymie serca” zaplanowano na niedziele o 22:10 (do tej pory serial można było oglądać o 20:00). Trzeci sezon serialu “Ślad” będzie emitowany w niedziele o 23:10 (poprzedni sezon był emitowany od poniedziałku do czwartku o 22:00).

„W rytmie serca” to serial, w którym widzowie w każdym odcinku poznają dwie historie – medyczną i kryminalną. Akcja dzieje się w Kazimierzu Dolnym. W serialu występują: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Antoni Pawlicki, Elżbieta Romanowska i Dariusz Toczek.

„Ślad” to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Fabuła produkcji koncentruje się na ekspertach ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego, którzy rozwiązują zagadki kryminalne. Grupą CWŚ dowodzi Renata Różańska (w tej roli Anita Jancia) – podinspektor policji, profesor nauk medycznych – biochemik. W trzeciej serii „Śladu” obok Anity Janci wystąpią: Mariusz Jakus, Agnieszka Kawiorska, Cezary Łukaszewicz, Marta Jarczewska, James Malcolm, Michał Gadomski, Wojciech Starostecki i Waldemar Błaszczyk.

“W rytmie serca” nie powróci we wrześniu! Ale fani nie muszą się martwić…

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger