Tylko u nas! Joanna Przetakiewicz kręci autorski show telewizyjny “Joanna Happy Hour”!

Duża niespodzianka. Kreatorka mody Joanna Przetakiewicz rozpoczyna kolejny etap w swojej karierze. Choć pojawiała się w TV za sprawą innych programów, przyszedł czas na produkowany przez jej partnera Rinke Rooyens’a autorski show z gwiazdami “Joanna Happy Hour”! Czy będzie hitem?

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Jak dowiedział się portal TELErozrywka.pl rozpoczęły się zdjęcia do nowego programu Joanny Przetakiewicz “Joanna Happy Hour”. W programie pojawią się goście, znani i lubiani, będą też autorskie skecze pełne humoru oraz goście muzyczni.

W pilocie produkcji pojawi się Laura Breszka i Michał Zieliński, którzy odegrają Małgorzatę i Radka Majdanów, w czym pomoże im charakteryzacja i stroje. Z pewnością więc , w programie nie zabraknie humoru. Gościem odcinka będzie legenda walki o wolną Polskę – Henryka Krzywonos. Gwiazdą muzyczną zaś Anna Karwan. Jak poradzi sobie Joanna Przetakiewicz w nowej roli? Czy u jej boku zasiądzie jej obecny partner i producent – Rinke Rooyens? Tego nie możemy zdradzać, ale niedługo wszystko się wyjaśni.

Oficjalnie. Barbara Kurdej-Szatan pierwszą gwiazdą 10 edycji “Tańca z Gwiazdami” w Polsacie!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger