21. Mazurska Noc Kabaretowa od 20:05 w Polsacie

Po raz pierwszy Mazurska Noc Kabaretowa jest organizowana przez Telewizję Polsat. Najlepsi twórcy scenicznej komedii w Polsce znów na deskach amfiteatru w Mrągowie. Najzabawniejsze polskie kabarety goszczą w tym legendarnym sercu rozrywki już po raz 21. W tym roku pojawią się tam również znakomici soliści, którzy zaprezentują różne, tajemnicze oblicza płci pięknej. Transmisja w Polsacie już 6 lipca od 20:05.

Mazurska Noc Kabaretowa

21. Mazurska Noc Kabaretowa w Polsacie

Mazurska Noc Kabaretowa jest organizowana w mrągowskim amfiteatrze od 1999 roku, ale dopiero teraz zostanie odsłonięta ukrywana do tej pory prawda: „Mazurska jest kobietą”! Będzie energetycznie, bo kto potrafi wykrzesać z siebie tyle siły witalnej, co płeć piękna? Będzie komicznie – bo czy jest coś równie zabawnego, jak kobieta szukająca czegoś w torebce? Jednym słowem – będzie świetnie!

„Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki”: kto wystąpi na koncercie w Stalowej Woli?

W magiczny kabaretowy świat zapraszają kabarety: Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Neo-Nówka, Chyba, Kałasznikof oraz Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Szwed, Olga Łasak, a także laureaci 35. PAKI – kabaret FiFa RaFa. O znakomitą oprawę muzyczną zadba Marcin Partyka z zespołem The Jobers oraz zespół Żarówki.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger