Kacper Kuszewski odchodzi z “M jak miłość” po 18 latach!

Kacper Kuszewski po 18 latach odchodzi z “M jak miłość” i żegna się z jedną ze swoich największych ról – Marka Mostowiaka. Kuszewski z “M jak Miłość” związany jest od początku istnienia serialu. Aktor wydał już oficjalne oświadczenie na Facebooku.

– Przyjęliśmy decyzję Kacpra Kuszewskiego ze zrozumieniem. Jeszcze się nie żegnamy, aktor do połowy lipca pracuje na planie, a Marek Mostowiak tak prędko nie zniknie z ekranów. Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę – powiedziała w Party.pl Karolina Baranowska, PR serialu “M jak Miłość”.

Nakręcono już odcinki, w których będziemy świadkami rozpadu rodziny Mostowiaków. Marek pokłóci się z Ulą (Iga Krefft), która zdecydowała się na związek z przestępcą i porzuciła przez to pracę w siedlisku. Fakt ten zatai przed seniorką rodu. Jednak Barbara (Teresa Lipowska) dowie się o wszystkim i będzie się starał przekonać syna do wybaczenia córce. Postać Mostowiaka widzowie będą oglądać tylko do listopada. Jego bohater wraz z żoną Ewą (Dominika Kluźniak) wyjedzie do Dublina.

Oficjalna informacja o odejściu z serialu zamieszczona przez aktora na Facebooku:

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger