Trzy polskie nowości w HGTV od listopada

HGTV Home & Garden dobrze wie, jak sprawić, żeby jesień była przyjemniejsza. Już na początku listopada przygotowała dla swoich widzów, aż trzy polskie premiery – „Zgłoś remont”, „Drugie życie mebli” i „Darek solo”.

fot. TVN

Wielu z nas marzy o remoncie, ale nie wie jak się za niego zabrać. Myślenie o ściankach działowych, armaturze i stylowych dodatkach niejednego przyprawia o palpitacje serca. Na szczęście jest ktoś, kto może się tym zająć. Krzysztof Miruć jest doświadczonym architektem, którego wyobraźnia nie zna granic. Wraz ze swoją ekipą budowlaną upora się ze wszystkimi architektonicznymi wyzwaniami i zamieni każde nielubiane pomieszczenie w przestrzeń, którą pokocha jego zleceniodawca.

Remontując dom czy urządzając mieszkanie, trzeba podejmować setki decyzji. Okna plastikowe czy drewniane? Dachówka ceramiczna czy blacha? Co lepiej się sprawdzi – ogrzewanie podłogowe, a może zwykłe kaloryfery? Stawiać ścianki działowe czy nie? A co z płytkami w łazience? Które z nich będą najlepsze? W sklepach możemy znaleźć tysiące produktów. To, co jest modne i funkcjonalne w jednym miesiącu, w kolejnym odchodzi do lamusa. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? A jeszcze sufit przecieka, szron na jednej ścianie i wadliwa wentylacja w kominku. W takiej sytuacji marzy się o remoncie. Tylko jak sobie poradzić z tym wszystkim na własną rękę? Architekt Krzysztof Miruć żadnych wyzwań się nie boi. W granicach budżetu ustalanego ze zleceniodawcą pomaga przeprowadzić całkowitą metamorfozę kłopotliwego pomieszczenia. Analizuje jego wady i zalety. Jeśli trzeba, zerwie podłogę i dach. Wszystko po to, żeby naprawić niedoróbki i błędy popełnione przez poprzednich fachowców. Przesunie ściany, położy nową farbę. Na koniec wybierze odpowiednie meble i dodatki. Dzięki jego nietuzinkowym pomysłom, każde wyremontowane pomieszczenie będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe. Premierowy odcinek programu „Zgłoś remont” już 4 listopada o godz. 22.00.

Następnego dnia na antenie HGTV Home & Garden pojawią się kolejne nowe propozycje. Pierwsza z nich to – „Darek solo”. Tak, tak! Chodzi o Darka stolarza, który regularnie pojawia się u boku Doroty Szelągowskiej w „Domowych rewolucjach” i programie „Dorota was urządzi”. Naczelny stolarz polskiej telewizji tak bardzo spodobał się widzom, że dostał swój własny program! Zajmie się w nim tworzeniem wyjątkowych rzeczy, dzięki którym przestrzeń w niejednym domu zyska zupełnie inny wymiar. W każdym odcinku Darek w tajemnicy przez właścicielem mieszkania przygotuje mu wnętrzarską niespodziankę. Wszystko w porozumieniu z bliskimi osobami bohatera programu. Co tym razem wymyśli kreatywny stolarz?

Czy wszystkie pomysły Darka zyskają aprobatę mieszkańców? „Darek solo” już 5 listopada o godz. 16.30.
Kolejny premierowy program zadebiutuje tego samego dnia o godz. 18.00. Sylwia Wilgatek – Wykuż i Małgosia Ziółkowska sprawią, że stare i zaniedbane meble dostaną drugie życie. Nikt tak jak one nie potrafi spojrzeć na zużyty przedmiot, by potem zrobić z niego prawdziwe arcydzieło. Każdy odcinek to autonomiczna opowieść o jednym lub dwóch przedmiotach. Co da się zrobić ze starej szafki? Jak można odmienić zwyczajny stolik znaleziony na śmietniku? Akcję renowację czas zacząć! „Drugie życie mebli” to cykl o twórczych zmaganiach, pasjonującej pracy i prawdziwej przyjaźni.

Zapraszamy w listopadzie do HGTV Home & Garden!
„Zgłoś remont”, 4 listopada o godz. 22.00
„Darek solo”, 5 listopada o godz. 16.30
„Drugie życie mebli”, 5 listopada o godz. 18.00

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger