“Kabaret na żywo” z nową porą emisji w Polsacie

Po wakacyjnej przerwie na anten telewizji Polsat wraca satyryczny cykl “Kabaret na żywo”, który będzie emitowany w każdą niedzielę o 21:05.

Jesienią 2017 roku w “Kabarecie na żywo” widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. Na scenie zobaczymy m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski jak i błyskotliwych indywidualistów: Katarzynę Pakosińską, Ewę Błachnio, Marcina Dańca, Cezarego Pazurę, Grzegorza Halamę czy Jerzego Kryszaka. Nie zabraknie również zgranych duetów z kabaretów Rak, Chyba czy K2. Po raz pierwszy w cyklu “Kabaret na żywo” wystąpią Paranienormalni.

Gospodarzem pierwszego po wakacjach odcinka będzie Kabaret Moralnego Niepokoju. Gośćmi będą: Robert Korólczyk z Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Łowcy.B, Ewa Błachnio, Artur Andrus oraz Kabaret Chyba. Nowością jesiennego sezonu będzie cotygodniowa parodia kabaretu. Na koniec sezonu spośród wszystkich zaprezentowanych widzowie wybiorą tę najlepszą.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger