TELE Rozrywka TV startuje z jesienną ramówką pod hasłem”#włączJESIEŃ”

#włączJESIEŃ to hasło TELE Rozrywki TV, które będzie towarzyszyło stacji już od 28 sierpnia. W ramówce pojawią się m.in. programy publicystyczne, rozrywkowe, popularnonaukowe, filmy i seriale. Będą to produkcje, które jeszcze nigdy nie były emitowane w telewizji. TELE Rozrywka TV będzie nadawać codziennie od 08:00 do 24:00.

– Jesteśmy zadowoleni z tego, co udało Nam się zrobić w ciągu zaledwie trzech tygodni. Utworzyliśmy zupełnie nową oprawę kanału i skompletowaliśmy ofertę programową na kilka miesięcy. Nowe programy i filmy będą pojawiać się w ramówce stopniowo.

– Będzie to wyjątkowy kanał, który będzie uzupełnieniem naszego portalu- cały czas będziemy informować o tym, co się dzieje w “prawdziwej telewizji”, a jednocześnie na kanale będzie można oglądać wyłącznie programy, które jeszcze nigdy nie były emitowane w telewizji.

#włączSERIAL

Stolik” to jedenastoodcinkowy serial internetowy zrealizowany we Wrocławiu. Każdy odcinek trwa około 15 minut. Twórcami serialu są ludzie zawodowo związani z filmem, teatrem oraz sceną muzyczną, pochodzący z różnych stron Polski. Rdzeniem projektu jest scenariusz i precyzyjnie dobrana obsada.
Serial opowiada o losach mieszkańców pewnego miasta. Przy tytułowym stoliku spotykamy poszukującego szczęścia ojca rodziny, nieudolnego amanta, marudnego listonosza, zniecierpliwioną swoim “błogosławionym” stanem ciężarną kobietę, fanatyka komiksów oraz wielu innych. Wszystkie te historie wydarzają się obok siebie pozornie nie będąc ze sobą powiązane. Jednak do stolika dosiada się ktoś obcy, kto mógłby zaoferować coś więcej. Czy bohaterowie będą w stanie to przyjąć? Czy są gotowina zmianę? “Stolik” to zbiorowy portret Polaków opowiedziany z odrobiną absurdu i czarnego humoru.

Ostatnie Słowo” to nowy serial internetowy tworzony przez grupkę pasjonatów video. Nieprzypadkowy mężczyzna Marek (Paweł Olearczyk) spotyka w parku nieprzypadkową kobietę Krysię (Beata Śliwińska). To krótkie spotkanie przeradza się szybko w nietypową relację. Bohaterowie podczas swoich rozmów poruszą wiele ważnych, jak i mniej istotnych kwestii. A wszystko po to, aby w końcu jedno z nich dopięło swego i miało “Ostatnie słowo”.

Gliniarze” to amatorski serial kryminalny, który swoją premierę miał 12 listopada 2015 roku- nie jest to więc kopia paradokumentu Telewizji Polsat, która rozpoczęła emisję serialu 29 sierpnia 2016 roku. Opis pierwszego, pilotowego odcinka serialu: Gang handlarzy bronią spotyka się na obrzeżach miasta w celu dokonania transakcji. Wydział kryminalny komendy policji dostał cynk o tym spotkaniu. Komisarz Nowak, komisarz Lemański i antyterroryści udają się na miejsce w celu zatrzymania sprawców na gorącym uczynku. Podczas zatrzymania dochodzi do ostrej wymiany ognia między policją a bandytami. Jeden z policjantów zostaje ciężko ranny…

Serial “Odznaka” opowiada o funkcjonariuszach, „psach” z wydziału kryminalnego, jednej z częstochowskich komend policji. Podczas swojej pracy muszą oni czasami naginać, albo nawet łamać prawo! W tym świecie granica między dobrem, a złem jest bardzo rozmyta i łatwo ją przekroczyć… Policjanci ci, każdego dnia ryzykują życie w imię sprawiedliwości, ale kierują się własnymi zasadami.

Seriale “Stolik”, “Ostatnie słowo” i “Gliniarze” będą emitowane od 28 sierpnia. Późnym wieczorem widzowie będą mogli oglądać również serial “Wyrok”. “Odznaka” pojawi się na antenie nieco później, ze względu na to, że nagrania jeszcze trwają.

– W naszej stacji będą dostępne też filmy i seriale, które swoją premierę miały w Internecie, ale w telewizji jeszcze nie- będziemy pierwsi.


#włączFILM

Nie bój się” – Jest to 6-ścio minutowy thriller psychologiczny. Film opiera się na próbie przekazania widzowi zamysłu twórców za pomocą obrazu i dźwięku. Opowiada on historie nastolatki z zaburzeniami psychicznymi, która traci kontrolę nad własną świadomością.

The Sherbet” to krótki film opowiadający historię trzech postaci, które są ze sobą powiązane przez pewien tajemniczy sorbet. Film pokazuję że nawet mała, prosta rzecz może diametralnie zmienić życie…

Film ,,012” jest dramatem krótkometrażowym, przedstawiającym życie dwójki różnych sobie ludzi: Bezdomnego oraz Studentki. Następnie dochodzi do ich spotkania.

Alicja i ostatnia loteria“- Psychodeliczny film science fiction, którego akcja toczy się w 3018 roku – w Mieście Perfekcja, w którym nikt nigdy nie umiera. Urzędniczka Instytutu ds. Talentów Kolejnej Ery znajduje odrzucone dzieło sztuki zatytułowane „Najlepsze dopiero przed nami”. Dzięki temu dowiaduje się o istnieniu Alicji – dziewczyny, której znikniecie mogłoby świadczyć o tym, ze ludzkość wcale nie osiągnęła nieśmiertelności. Film w języku angielskim, zrealizowany głównie w Manchesterze. (reż. Jacek Fuchs)

Anioł w swetrze“- Marek po rozstaniu z kobietą postanawia skończyć ze swoim życiem. Wybiera urokliwe miejsce nad rzeką, gdzie zamierza się powiesić. Utrudnia mu to pewien mężczyzna w białym swetrze. (reż. Piotr Wenderlich, zdj. Mariusz Szarwiński)

Errata na Lazurowym Wybrzeżu“- niezależny film autorstwa Jacka Fuchsa. Dzieło zaskakuje jeszcze na etapie produkcji, ponieważ zdjęcia były kręcone w Polsce, Anglii, Francji i Indiach. Całość historii jest trudna do zdefiniowania, ponieważ jeśli wierzyć autorowi, mieści się ona aż w 4 gatunkach: science fiction/dramat/awangarda/surrealistyczny. Film w języku angielskim. (reż. Jacek Fuchs)

Co roku” to film opowiada o niezbyt zgranym rodzeństwie 50+, które regularnie spędza ze sobą jeden weekend w roku. Niby to tylko 3 dni, ale wystarczy by różnice charakterów zdominowały spędzany wspólnie czas. Innymi słowy nie obędzie się bez chmurnych min, uszczypliwostek i kłótni. Czy mimo wszystko uda im się dotrwać do niedzieli? A może jedno z rodzeństwa złamię tradycję, spakuje nagle walizkę i bez słowa zniknie za drzwiami? (reż. Krzysztof Jerzy Śmierzchała)

Anatomia“- Pascal coraz rzadziej potrafi opanować emocje w związku z otaczającą go rzeczywistością. Agresja, przemoc i deprawacja której stał się stopniowo uczestnikiem coraz głębiej odciska na nim swoje piętno. Walcząc o poczucie normalności, panowania nad swoim życiem i związkiem, bezkompromisowo wymaga od otoczenia, trzymania się od wszystkich norm i reguł, sam mając z tym kłopoty. Historia jednej kolacji i jednej nocy, która zmieni wszystko. (reż. Rafał Cytacki).

– To tylko ułamek tego, co pokażemy naszym widzom. Zdecydowaliśmy, że to właśnie od tych produkcji zaczniemy, ale w kolejce są już kolejne filmy, które jeszcze nigdy nie zostały wyemitowane w telewizji!


#włączROZRYWKĘ

MLIONERstudio” to wersja popularnego na całym świecie teleturnieju “Milionerzy” w zupełnie nowej wersji… LEGO!

Spadło i leży” to animowana wersja popularnego teleturnieju emitowanego m.in. w Polsce. Zasady: Dwójka zawodników staje do gry o milion złotych. Jedyne co muszą zrobić, to odpowiedzieć poprawnie na 8 pytań, obstawiając realne pieniądze na zapadnie. Jeżeli nie są pewni co do odpowiedzi mogą rozłożyć pieniądze na więcej niż jedną zapadnię, lecz zawsze jedna z nich musi pozostać pusta. Na początku uczestnicy muszą dokonać wyboru jednej z dwóch podanych kategorii. W pierwszych czterech pytaniach do wyboru będą 4 odpowiedzi, tylko jedna jest poprawna, w pytaniach 5-7 są możliwe tylko trzy odpowiedzi, natomiast w ostatnim pytaniu zawodnicy muszą wybrać odpowiedź z dwóch wariantów. W programie nie zabraknie emocji oraz humoru.

Śmiechawa.pl” dostarczy widzom dużo emocji i zabawy dzięki zabawnym filmikom z wpadkami Polaków.

Dużej dawki śmiechu dostarczy również pasmo “True Fails” z programami “Spróbuj obejrzeć bez śmiania się”, “Śmieszna piłka nożna” i “Ludzie są niesamowici”.


#włączINFORMACJE

Na antenie TELE Rozrywki TV będzie można codziennie oglądać pasmo programów przygotowanych przez redakcję “wRealu24“. Widzowie będą mogli usłyszeć najnowsze komentarze do bieżących wydarzeń politycznych czy społecznych.

Medialni” to program publicystyczny w formie podcastu internetowego dot. najnowszych wydarzeń w mediach.


#włączCIEKAWOŚĆ

Program “Top10Faktów” ukazuje ciekawe oraz mało znane fakty z otaczającego nas świata.

Złota Piątka” to garść najlepszych faktów, ciekawostek i informacji z całego świata.

SpinkaFUN” to seria krótkich programów z różnego rodzaju ciekawostkami, ale też z najdziwniejszymi informacjami czy zdjęciami znalezionymi w Internecie.

Forum Wiedzy” to pasmo recenzji, testów i poradników technologicznych oraz porad domowych.

AutoFan” to program dla fanów motoryzacji, którzy lubią samodzielnie naprawić to i owo w swoim samochodzie.

“Kultowe programy”- w każdym odcinki widzom zostaną przybliżone zasady kultowego teleturnieju czy programu, który gromadził miliony widzów przed telewizorami. W pierwszym odcinku przypomniane zostaną zasady “Awantury o kasę”, czyli teleturnieju emitowanego przez Telewizję Polsat.

Internetowi oszuści cały czas próbują oszukać użytkowników Internetu. Oszuści stosują różne techniki manipulowania potencjalnymi internautami. Cały czas mnożą się różnego rodzaju przestępstwa. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, jak łatwo można dać się oszukać. Poznamy m.in. strony nakłaniające nas do zapisania się do usługi SMS Premium czy nakłaniającę do… popełnienia samobójstwa. O tym wszystkim będziemy mogli usłyszeć w programie “Internetowe bzdety“.

Dawne technologie” przedstawiać będą stare technologie z lat 80. i 90. XX wieku oraz z początku XX i XXI wieku. W odcinkach poznamy kolejne ciekawostki na temat starych technologii, takich jak: telefony, komputery, systemy operacyjne, gry. W pierwszych odcinkach poznamy m.in. ciekawostki na temat dawnych systemów Windowsa oraz dawne telefony marki Siemens z XX wieku.

Ciekawostki komputerowe” to program, w którym prezentowane są ciekawostki ze świata komputerów i Internetu. W każdym z ośmiu odcinków poznamy kilkanaście ciekawostek komputerowych.

– Oferta programowa będzie stale rozwijana. Z tygodnia na tydzień w ramówce będą pojawiały się nowe programy i filmy. To pozwoli na pewne modyfikacje ramówki, które będą zależne również od oglądalności niektórych programów.

Na początku ramówka będzie opierać się o schemat 4-3, tzn. ta sama ramówka z tymi samymi programami będzie obowiązywać od poniedziałku do czwartku, zaś inna, weekendowa ramówka od piątku do niedzieli.

– Jeśli wyniki oglądalności będą dobre, ramówka będzie zmieniać się częściej, a nie tylko dwa razy w tygodniu.

Sprawdź ramówkę, na pierwszy tydzień nadawania (28.08-3.09.2017)–> PROGRAM TV.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger