Zmiany w 8. edycji “The Voice of Poland”

Jesienią 2017 roku na antenę TVP2 wraca muzyczny talent-show “The Voice of Poland”. Dla widzów przygotowano kilka nowości. Wśród nich m.in. nowy juror, dodatkowa prowadząca, a także nowe studio.

fot. TVP/I. Sobieszczuk

Telewizja Polska rozpoczęła nagrania do nowej edycji programu “The Voice of Poland”. Na fotelach Trenerów zasiądą największe osobowości polskiej sceny muzycznej, a dołączy do nich jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Najlepszego głosu w Polsce szukać będą:Maria Sadowska– piosenkarka jazzowa, popowa i funkowa;Andrzej Piaseczny– piosenkarz i autor tekstów;Tomson i Baron– najbardziej energetyczny duet polskiej sceny muzycznej; oraz debiutant – Michał Szpak, niezwykle utalentowany i charyzmatyczny wokalista, finalista Eurowizji 2016.

Zmiany także wśród prowadzących. Do Barbary Kurdej-Szatan, Tomasza Kammela i Macieja Musiała dołącza gospodyni programu “Pytanie na śniadanie” – Marcelina Zawadzka. Jej udział w programie to przede wszystkim etap “Przesłuchań w ciemno”, kiedy to Marcelina przemierzając Polskę wręcza uczestnikom koperty z zaproszeniem do programu, a podczas odcinków na żywo, wspiera ich na backstage’u.

Poza zmianami w gronie trenerów i rozszerzeniem ekipy prowadzących, na uczestników czekaspecjalnie przygotowane studio, gdzie razem ze swoimi rodzinami i bliskimi będą oczekiwać na swój występ. W nowej przestrzeni zostało przygotowanych wiele atrakcji m.in. pokój muzyczny, strefa chillout oraz beauty.

Podczas odcinków na żywo nie zabraknie występów gości specjalnych, gwiazd światowego formatu. Kolejna odsłona “The Voice of Poland” będzie angażowała widzów do interakcji z wykorzystaniem tzw. drugiego ekranu. Interaktywność programu pozwala fanom na komentowanie przebiegu odcinka w czasie rzeczywistym, podczas emisji w telewizji i wyświetlaniu postów opublikowanych w mediach społecznościowych na ekranie telewizora. Widzowie śledzący aktywność programu online mają dostęp do aktualności, ekskluzywnych materiałów zza kulis, transmisji na żywo, zabaw i konkursów.

Emisja programu od 2 września w każdą sobotę o godz. 20:05 w TVP2.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger