26 maja Polsat Music HD zastąpi Muzo.tv. Co w ramówce?

Hity z pierwszych miejsc światowych i polskich list przebojów, popularne gwiazdy sceny muzycznej i muzyczne emocje. W piątek (26 maja 2017 roku) na polskim rynku zadebiutuje Polsat Music HD. Kanał będzie nadawał w Full HD.

Jak zapowiada nadawca, nowy kanał muzyczny Polsat Music HD kierowany jest do fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie będzie koncentrowała się na jednym gatunku muzyki, ale będzie prezentowała szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym i czego chce słuchać i oglądać widownia.

Polsat Music będzie idealnym kanałem dla wszystkich fanów muzyki i rozrywki na najwyższym poziomie. Selena Gomez, Ariana Grande, Rihanna, Katy Perry, Brodka, Ania Dąbrowska, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Justin Timberlake, Pitbull, Ed Sheeran, David Guetta, Coldplay, The Weekend, Grzegorz Hyży, Bednarek, Dawid Podsiadło czy Enej, to tylko część, artystów i zespołów, których klipy muzyczne zobaczymy na antenie naszego nowego kanału – mówi Ewa Czekała, szef Polsat Music.

Ramówka zostanie podzielona na kilka pasm – od 6:00 do godziny 10:00 widzów budzić będą “Poranne HITY”, następnie do 13.00 dzień będzie upływał w rytm “Gorących HITów”, a od 13:00 aż do godziny 16:00 na antenie Polsat Music usłyszymy “Tylko HITY”, przeboje najlepsze z najlepszych. W kolejnych godzinach aż do późnego wieczoru na antenie Polsat Music również muzyka, którą wszyscy znają i kochają.

Widz oczekuje dostępu do najlepszej muzyki w najlepszej jakości, dlatego jako pierwsi na rynku wprowadzamy kanał muzyczny w jakości Full HD, gwarantując najwyższą jakość w cyfrowym obrazie i dźwięku – zapowiada Ewa Czekała.

Polsat Music będzie można oglądać w jakości HD na platformach satelitarnych, w telewizjach kablowych oraz za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA. Stacja na rynku zastąpi Muzo.TV.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger