Cyfrowy Polsat: Pakiet Rodzinny HD za darmo do końca roku

W Cyfrowym Polsacie pojawiła się nowa promocja. Według informacji udostępnionych przez operatora, nowi klienci, którzy wybiorą teraz pakiet Rodzinny HD, nie tylko będą go oglądać do końca tego roku za darmo, ale dodatkowo otrzymają w prezencie przez całą umowę dwa filmowe kanały premium: Cinemax HD i Cinemax 2 HD.

Do składającego się z ponad 80 kanałów pakietu Rodzinny HD dołączyło również pięć nowych stacji w jakości HD: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, Super Polsat HD i TV6 HD.

Cyfrowy Polsat rozszerzył ofertę najniższego pakietu Rodzinny HD. Osoby, które zdecydują się na ten pakiet, w ramach miesięcznej opłaty 19,99 zł, oprócz 84 kanałów otrzymają dodatkowo stacje z pakietu Cinemax HD przez całą umowę bez dodatkowych opłat. Nadawane przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam kanały Cinemax HD i Cinemax 2 HD to dobry wybór dla widzów, którzy zainteresowani są najlepszymi filmowymi produkcjami, jak: „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Wielki Liberace”, „San Andreas” czy „Zakładnik z Wall Street”.

Wybierając pakiet Rodzinny HD z Cinemax HD, klient otrzyma:

  • 86 kanałów, w tym 27 w jakości HD, do końca roku za darmo;
  • Filmowe kanały premium: Cinemax HD i Cinemax 2 HD w prezencie przez całą umowę;
  • Sport na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra w jakości HD;
  • 28 dodatkowych kanałów, m.in. AXN HD, FOX HD, Discovery Channel czy Eurosport 1, do końca roku w prezencie;
  • Dekoder PVR z możliwością nagrywania już od 1 zł;
  • Możliwość skorzystania z opcji ON THE GO – ponad 50 kanałów i tysiące programów na życzenie na urządzeniach mobilnych za jedyne 5 zł/mies.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger