Eurowizja 2017: Kiedy polska piosenka? Data i godzina!

EUROWIZJA 2017: Kiedy odbędzie się występ Kasi Moś na Eurowizji? Jaka jest kolejność występów w pierwszym półfinale i kim są konkurenci Kasi Moś? Zobaczcie listę uczestników 1. półfinału!

Najważniejsze pytanie związane z konkursem EUROWIZJA 2017: Kiedy występ Kasi Moś? Jaka jest kolejność występów w półfinale i kim są konkurenci reprezentantki Polski? Zobaczcie listę uczestników 1. półfinału!

Już we wtorek 9 maja zobaczymy pierwszy półfinał konkursu Eurowizja 2017. Kiedy Polska i Kasia Moś pojawią się na scenie w Kijowie? Sprawdźcie kolejność występów w półfinałach konkursu Eurowizja 2017. Polska piosenka, podobnie jak reszta kompozycji, zabrzmi ze sceny w Kijowie w ściśle określonej i zaplanowanej wcześniej kolejności. Ta ogłoszona została wiele dni przed startem plebiscytu.

Kolejność występów w półfinale Eurowizji oczywiście znana jest już od dawna. To, kiedy występuje Kasia Moś i która dokładnie w kolejności pojawi się polska piosenka na Eurowizji, wiemy już od wielu dni. Oto oficjalna kolejność występów na Eurowizji w I. półfinale konkursu, czyli we wtorek 9.05.2017:

 1. Szwecja
 2. Gruzja
 3. Australia
 4. Albania
 5. Belgia
 6. Czarnogóra
 7. Finlandia
 8. Azerbejdżan
 9. Portugalia
 10. Grecja
 11. Polska
 12. Mołdawia
 13. Islandia
 14. Czechy
 15. Cypr
 16. Armenia
 17. Słowenia
 18. Łotwa

Jak widzicie, Polska i Kasia Moś pojawiają się w pierwszym półfinale Eurowizji bliżej końca transmisji. Tuż przed polską piosenką na scenie pojawi się propozycja z Grecji, a zaraz po Kasi Moś swój występ zaczną reprezentanci Mołdawii.

O której godzinie dokładnie zaśpiewa Kasia Moś? Transmisja z Eurowizji 2017 rozpocznie się o godz. 21:00. To oznacza, że polska piosenka powinna zabrzmieć ze sceny w Kijowie około godziny 22:10 – 22:30. Co ciekawe, znawcy Eurowizji twierdzą, że taka kolejność może być dla Polski dość korzystna, bo znacznie większe emocje wywołują właśnie występy w środku lub pod koniec stawki. Oby mieli rację!

Transmisje Eurowizji 2017 w telewizji dostępne będą w TVP. Zarówno koncerty półfinałowe, jak i wielki finał pokaże telewizyjna Jedynka. Pierwszy półfinał odbędzie się 9 maja, drugi półfinał 11 maja, zaś finał 13 maja. Obydwa koncerty półfinałowe i finał 62. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie rozpoczną się punktualnie o godzinie 21.00.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger