Cztery polskie produkcje wiosną w TLC

W wiosennej ramówce TLC znajdą się polskie programy m.in. „Kuchenne triki” Ewy Olejniczak, „Zmiana pełną parą” Agaty Młynarskiej i „Jazda po polsku” z udziałem Katarzyny Pakosińskiej. Stacja pokaże także filmy dokumentalne wybrane przez Andrzeja Fidyka.

Ośmioodcinkowy cykl „Kuchenne triki” poprowadzi szefowa kuchni Ewa Olejniczak, która zaprezentuje widzom porady i akcesoria, które ułatwią gotowanie. Premierę programu w TLC zaplanowano na poniedziałek 10 kwietnia o godz. 19.30.

W niedzielę 23 kwietnia o godz. 21.30 na antenie TLC zadebiutuje reality-show „Jazda po polsku”. Dzięki kamerom zamontowanym w samochodzie widzowie będą podsłuchiwać rozmowy uczestników programu podczas podróży samochodem. Podczas jazdy bohaterowie usłyszą także pytania odczytane przez Katarzynę Pakosińską, która podłoży głos nawigacji.

Dwa dni później (wtorek 25 kwietnia o godz. 22.30) swoją premierę będzie miał autorski program Agaty Młynarskiej – „Zmiana pełną parą”. W każdym odcinku dziennikarka pomoże innej parze w kryzysie odkryć uczucia na nowo. Partnerzy zostaną rozdzieleni, a po rozmowach z Agatą Młynarską stylistki odmienią ich wizerunek. Ekspertami w „Zmiana pełną parą” będą Monika Jurczyk, Katarzyna Sujka i Iga Chmielewska. Seria liczy 8 odcinków.

Od maja TLC będzie pokazywać „Jeżdżącą szafę Kasi”, której gospodynią jest Katarzyna Grabowska. Prowadząca odwiedzi kobiety, przyjrzy się zawartości szaf bohaterek i przeprowadzi metamorfozy stylizacji. Premiera sześcioodcinkowego programu odbędzie się w piątek 12 maja o godz. 22.30.

Z kolei od 25 maja br. w czwartkowe wieczory o 21.30 TLC pokaże filmy dokumentalne o kobietach z całego świata. Dokumenty zostały wyselekcjonowane przez Andrzeja Fidyka, jednego z czołowych polskich realizatorów filmów dokumentalnych i popularyzatora gatunku. Będą to filmy takie jak „Surogatki – kwitnący biznes Indii”, „Zgwałcona Miss Świata” czy „ Dziewczyna, która pokonała śmierć”.

Wiosną z nowymi seriami powrócą: „Salon sukien ślubnych”, „Słodki biznes” oraz „Historie wielkiej wagi”. Wprowadzeniu nowej ramówki towarzyszą zmiany w oprawie kanału, które przeprowadzono w myśl hasła „Chwile warte przeżycia”. Oprawa zostanie uzupełniona o nowe formy graficzne, które mają oddawać pozytywny charakter kanału. TLC nie ujawnia szczegółów.

– Jak wiadomo, każda zmiana powinna zacząć się od wewnątrz. Sercem TLC są programy, dlatego też przez ostatnie miesiące bardzo intensywnie pracowaliśmy nad jeszcze lepszym dopasowaniem kanału do potrzeb polskiej widowni. Odnaleźliśmy nowe twarze – prawdziwych ludzi, którzy wystąpią w zupełnie nowych formatach, dostarczając widzom nie tylko rozrywki, ale też porad, jak zmienić życie na miarę swoich możliwości. Będziemy zmieniać, inspirować i bawić, a także naprawiać ludzkie dusze. Pokażemy walkę z rutyną, emocje, wzruszenie, a także chwile prawdy i konfrontacje z uczuciami. Nowa TLC jest jak przyjaciółka – zabawna, niezawodna, trochę zwariowana, która niczego nie narzuca, ale jest i wspiera na co dzień – mówi Agata Młynarska, head of TLC development.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger