„Mów mi mistrzu”- nowy program TVP2. Premiera 2 grudnia

W piątek 2 grudnia br. telewizyjna Dwójka pokaże premierowy odcinek reality-show z udziałem gwiazd „Mów mi mistrzu”. Widzowie zobaczą jak Doda, Karol Strasburger i Andrzej Młynarczyk wcielają się w nowe dla siebie role. Program poprowadzą aktorzy Antoni Królikowski i Aleksandra Nieśpielak.

Mów mi mistrzu” jest formatem własnym, opartym na autorskim pomyśle. Telewizja Polska zleciła przygotowanie dwóch pilotowych odcinków i jest zadowolona, dlatego przygotowywane są kolejne. Producentem programu jest TVP, a organizatorem produkcji – firma Festival Group, należąca do Marcina Perzyny.

W programie wystąpią aktorzy, wokaliści i celebryci. W każdym odcinku trzech uczestników wystąpi w improwizowanych scenach i wcieli się w nieznane sobie role. Zostaną oni odpowiednio przebrani i ucharakteryzowani, a po wyjściu na scenę wystąpią w scenkach odgrywanych przez profesjonalnych aktorów. Uczestnicy do ostatniej chwili nie znają scenariusza i nie wiedzą, kogo mają zagrać.

Występy gwiazd oceni publiczność zgromadzona w studio oraz pozostała dwójka gości. Uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma mistrzowski pas i możliwość występu w „scenie Oskarowej”, w której zyska szansę zaprezentowania pełni swoich możliwości. Na zakończenie odcinka uczestnicy i zespoły aktorskie wspólnie wykonają improwizowaną piosenkę, której tekst będzie powstawać na żywo, w oparciu o spontaniczne sugestie publiczności.

W pierwszym odcinku „Mów mi mistrzu” wystąpią Doda, Karol Strasburger i Andrzej Młynarczyk. Program poprowadzą Antoni Królikowski i Aleksandra Nieśpielak. Premierę zaplanowano w piątek 2 grudnia o godz. 22.15.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger