Znamy nazwiska wszystkich jurorów programu “Idol”

To już pewne! Znamy cały skład jury 5. edycji “Idola”: Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz, Ewa Farna i Wojtek Łuszczykiewicz (wokalista zespołu Video).

“Idol” powraca na antenę Polsatu po 12 latach przerwy. Premierowe odcinki tego programu zobaczymy już w marcu 2017 roku. Talent show będzie prawdopodobnie emitowany w niedzielne wieczory.

Cały czas trwają precastingi do nowej edycji kultowego programu. Za nami eliminacje w Gdyni, Poznaniu, Katowicach i Warszawie. Ostatnie precastingi odbędą się we Wrocławiu już 26 listopada.

W 2002 roku na castingi do tego programu przyjeżdżały osoby z najdalszych zakątków kraju. Najbardziej wytrwali i zdeterminowani próbowali przejść przez eliminacyjne sito kilkukrotnie, podróżując od miasta do miasta, by tylko otrzymać szansę zaprezentowania się szerszej publiczności. Nic dziwnego, w końcu “Idol” to najlepsza droga do osiągnięcia sukcesu. Nie tylko w Polsce.

Brytyjski pierwowzór POP Idol powieliły stacje telewizyjne w ponad stu krajach na świecie, m.in.: USA Kanada, Francja, Niemcy, Holandia, Czechy, Słowacja, Australia czy RPA, a w jurorskich składach znajdowały się takie sławy jak: Simon Cowell, Jennifer Lopez, Nicki Minaj, Mariah Carey, Steven Tyler z Aerosmith, czy Paula Abdul. Program stał się przepustką do międzynarodowej sławy dla m.in.: piosenkarki Kelly Clarkson i zdobywczyni Oscara Jennifer Hudson.

Co ciekawe Telewizja Polsat była pierwszą telewizją, która zakupiła od Brytyjczyków prawa do formatu! To właśnie w nim widzowie obserwowali pierwsze kroki w muzycznym biznesie młodziutkiej jeszcze wtedy Sylwii Grzeszczak, Łukasza Zagrobelnego czy dziennikarza i prezentera radia RMF FM – Kamila Balei.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger