“Top Gear: Polska” jesienią w TVN?

TOP GEAR Edycja Polska !!! dzien pierwszy … Juz od września !! k.” – ogłosił na oficjalnym profilu na Facebooku Kuba Wojewódzki – Król TVN i zamieścił zdjęcie sugerujące realizację nowego programu- Wojewódzki siedzi za kierownicą ferrari 430 spider, zaś wokół gwiazdora TVN krząta się ekipa filmowa.

Pod fotką nie zabrakło hejterskich komentarzy w stylu “Jaka Polska taki Clarkson”. Ten wpis spotkał się z ripostą Wojewódzkiego, który odparował “hejter grafoman – dwa w jednym”.

W ciągu 25 lat pracy w stacji Clarkson zasłynął z ryzykownie szczerych i politycznie niepoprawnych wypowiedzi, za które musiał już kilkakrotnie publicznie przepraszać. Balansował na krawędzi – nierzadko wytykano mu rasizm i seksizm. Ekscentryczny Brytyjczyk powiedzonkami zalazł za skórę Polakom i nie tylko.

W pamięci wielu zapadł test poloneza przeprowadzony przez Clarksona w “Top Gear” w latach 90. Brytyjczyk recenzując produkt polskiej motoryzacji stwierdził: “Zbudowany z blachy tak cienkiej, że mogłaby służyć za franki. Solidny i trwały, jak erekcja emeryta”.

Po zwolnieniu Clarksona “Top Gear” nie cieszy się już taką oglądalnością, a Chris Evans który go zastąpił niedawno zrezygnował z prowadzania programu. BBC nie szuka nikogo na jego miejsce. W ekipie pozostali Matt LeBlanc (Joey z serialu “Przyjaciele”), Chris Harris, Rory Reid, Sabine Schmitz oraz Eddie Jordan.

Czy Wojewódzki poradzi sobie jako odpowiednik Clarksona w polskim “Top Gear”? Kto będzie polskim Stigiem?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger