„Surprise, Surprise!” w lipcu wróci do Polsatu

Zawieszony po emisji pierwszego odcinka program rozrywkowy „Surprise, Surprise!” od drugiej połowy lipca znów będzie emitowany w Polsacie. Premierowe odcinki stacja pokaże w czwartki, a ich powtórki w niedziele.

Program „Surprise, Surprise!” zadebiutował na antenie Telewizji Polsat w sobotę 12 marca o godz. 20.05. W show występowali zgłoszeni przez bliskich ludzie, którzy „są bohaterami dnia codziennego” i pomogli lub pomagają innym. Twórcy programu przygotowują dla nich niespodzianki i spełniają ich marzenia. Producentem reality-show był Rochstar, a widowisko prowadzili Stefano Terrazzino i Wojciech Błach.

Docelowo „Surprise, Surprise!” miał być nadawany co tydzień, jednak już kilka dni po emisji pierwszego odcinka Polsat zdecydował, że kolejnych nie pokaże. Nadawca był niezadowolony z wyników oglądalności – według danych Nielsen Audience Measurement program obejrzało tylko 976 tys. widzów, co przełożyło się na 6,4 proc. udziału w grupie 4+ i 5,8 proc. w grupie 16-49. Polsat przegrał w tym czasie z głównymi konkurentami, np. TVN emitujący „Małych Gigantów” (między 20.00 a 21.55) zgromadził średnio 2,41 mln widzów i miał 16 proc. udziału w grupie 4+. Z kolei nadawanych od 20.25 w TVP1 „Strażaków” oglądało 1,75 mln osób (udział wyniósł 11,4 proc.).

W marcu br. rzecznik prasowy Telewizji Polsat Tomasz Matwiejczuk potwierdził, że kolejne odcinki formatu zostaną wyemitowane w innym terminie. Tymczasem z opublikowanego na lipiec cennika Polsatu wynika, że program pojawi się na antenie stacji w czwartek 21 lipca br. około godz. 22.30. W lipcowej ramówce stacji godzina emisji pierwszego odcinka ustalona jest z kolei na godz. 22.15. Powtórka programu z kolei ma być w niedzielę 24 lipca po godz. 16.00.
W cenniku Polsatu kolejny odcinek zaplanowano na czwartek 28 lipca, a jego powtórkę – na niedzielę 31 lipca.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger