Mundial 2018: Pełny plan transmisji (TVP1, TVP2, TVP Sport, TVP 4K)

Mundial 2018: PLAN TRANSMISJI

ANTENY OTWARTE (TVP1 HD, TVP2 HD)

14 czerwca (czwartek)

TVP1

16:00 – 16:40 ceremonia otwarcia

16:47 – 19:20 Rosja – Arabia Saudyjska

15 czerwca (piątek)

TVP1

13:30 – 16:23 Egipt – Urugwaj

TVP2

16:30 – 19:23 Maroko – Iran

TVP1

19:44 – 22:05 Portugalia – Hiszpania

16 czerwca (sobota)

TVP2

11:30 – 14:23 Francja – Australia

TVP1

14:30 – 17:23 Argentyna – Islandia

TVP2

17:30 – 20:18 Peru – Dania

TVP1

20:30 – 23:05 Chorwacja – Nigeria

17 czerwca (niedziela)

TVP1

13:40 – 16:23 Kostaryka – Serbia

TVP2

16:30 – 19:23 Niemcy – Meksyk

TVP1

19:44 – 22:05 Brazylia – Szwajcaria

18 czerwca (poniedziałek)

TVP1

13:30 – 16:23 Szwecja – Korea Płd.

TVP2

16:30 – 19:23 Belgia – Panama

TVP1

19:44 – 22:05 Tunezja – Anglia

19 czerwca (wtorek)

TVP1

13:30 – 16:13 Kolumbia – Japonia

16:30 – 19:18 Polska – Senegal

TVP2

19:40 – 22:20 Rosja – Egipt

20 czerwca (środa)

TVP1

13:30 – 16:23 Portugalia – Maroko

TVP2

16:03 – 19:23 Urugwaj – Arabia Saudyjska

TVP1

19:44 – 22:05 Iran – Hiszpania

21 czerwca (czwartek)

TVP1

13:30 – 16:23 Dania – Australia

TVP2

16:30 – 19:23 Francja – Peru

TVP1

19:44 – 22:05 Argentyna – Chorwacja

22 czerwca (piątek)

TVP1

13:30 – 16:23 Brazylia – Kostaryka

TVP2

16:30 – 19:23 Nigeria – Islandia

TVP1

19:44 – 22:05 Serbia – Szwajcaria

23 czerwca (sobota)

TVP1

13:30 – 16:23 Belgia – Tunezja

TVP2

16:30 – 19:23 Korea Płd. – Meksyk

TVP1

19:44 – 22:05 Niemcy – Szwecja

24 czerwca (niedziela)

TVP1

13:33 – 16:13 Anglia – Panama

16:30 – 19:13 Japonia – Senegal

19:44 – 22:05 Polska – Kolumbia

25 czerwca (poniedziałek)

TVP1

15:35 – 18:23 Urugwaj – Rosja

TVP2

15:30 – 18:23 Arabia Saudyjska – Egipt

TVP1

19:44 – 22:05 Hiszpania – Maroko

TVP2

19:40 – 22:23 Iran – Portugalia

26 czerwca (wtorek)

TVP1

15:35 – 18:23 Dania – Francja

TVP2

15:30 – 18:23 Australia – Peru

TVP1

19:44 – 22:05 Nigeria – Argentyna

TVP2

19:40 – 22:23 Islandia – Chorwacja

27 czerwca (środa)

TVP1

15:35 – 18:23 Korea Płd. – Niemcy

TVP2

15:30 – 18:23 Meksyk – Szwecja

TVP1

19:44 – 22:05 Serbia – Brazylia

TVP2

19:40 – 22:23 Szwajcaria – Kostaryka

28 czerwca (czwartek)

TVP1

15:34 – 18:23 Japonia – Polska

TVP2

15:30 – 18:23 Senegal – Kolumbia

TVP1

19:44 – 22:05 Anglia – Belgia

TVP2

19:40 – 22:23 Panama – Tunezja

30 czerwca (sobota)

TVP2

15:30 – 18:23 1/8 finału

TVP1

19:44 – 22:05 1/8 finału

1 lipca (niedziela)

TVP2

15:30 – 18:23 1/8 finału

TVP1

19:30 – 22:23 1/8 finału

2 lipca (poniedziałek)

TVP2

15:30 – 18:23 1/8 finału

TVP1

19:30 – 22:23 1/8 finału

3 lipca (wtorek)

TVP2

15:30 – 18:23 1/8 finału

TVP1

19:30 – 22:23 1/8 finału

6 lipca (piątek)

TVP2

15:30 – 18:18 1/4 finału

TVP1

19:30 – 22:23 1/4 finału

7 lipca (sobota)

TVP1

15:30 – 18:23 1/4 finału

19:30 – 22:23 1/4 finału

10 lipca (wtorek)

TVP1

19:30 – 22:23 ½ finału

11 lipca (środa)

TVP1

19:30 – 22:23 ½ finału

14 lipca (sobota)

TVP1

15:30 – 18:23 o 3. miejsce

15 lipca (niedziela)

TVP1

16:00 – 16:40 ceremonia zamknięcia

16:57 – 19:23 FINAŁ

 

TVP Sport (od 7 czerwca w naziemnej telewizji cyfrowej)

14 czerwca (czwartek)

15:05 – 16:40 ceremonia otwarcia

16:47 – 20:05 Rosja – Arabia Saudyjska

15 czerwca (piątek)

13:05 – 16:23 Egipt – Urugwaj

16:30 – 19:23 Maroko – Iran

19:30 – 22:15 Portugalia – Hiszpania

16 czerwca (sobota)

11:05 – 14:15 Francja – Australia

14:15 – 17:15 Argentyna – Islandia

17:15 – 20:15 Peru – Dania

20:15 – 23:15 Chorwacja – Nigeria

17 czerwca (niedziela)

13:10 – 16:20 Kostaryka – Serbia

16:20 – 19:20 Niemcy – Meksyk

19:20 – 22:15 Brazylia – Szwajcaria

18 czerwca (poniedziałek)

13:05 – 16:20 Szwecja – Korea Płd.

16:20 – 19:20 Belgia – Panama

19:20 – 22:15 Tunezja – Anglia

19 czerwca (wtorek)

13:50 – 22:15 Polska – Senegal

20 czerwca (środa)

13:05 – 16:20 Portugalia – Maroko

16:20 – 19:20 Urugwaj – Arabia Saudyjska

19:20 – 22:15 Iran – Hiszpania

21 czerwca (czwartek)

13:05 – 16:23 Dania – Australia

16:30 – 19:20 Francja – Peru

19:25 – 22:15 Argentyna – Chorwacja

22 czerwca (piątek)

13:05 – 16:25 Brazylia – Kostaryka

16:25 – 19:20 Nigeria – Islandia

19:20 – 22:15 Serbia – Szwajcaria

23 czerwca (sobota)

13:05 – 16:25 Belgia – Tunezja

16:30 – 19:20 Korea Płd. – Meksyk

19:35 – 22:15 Niemcy – Szwecja

24 czerwca (niedziela)

13:05 – 16:20 Anglia – Panama

16:30 – 00:00 Polska – Kolumbia

25 czerwca (poniedziałek)

15:05 – 19:20 Urugwaj – Rosja, Arabia Saudyjska – Egipt

19:30 – 22:25 Hiszpania – Maroko, Iran – Portugalia

26 czerwca (wtorek)

15:10 – 19:20 Dania – Francja, Australia – Peru

19:30 – 22:20 Nigeria – Argentyna, Islandia – Chorwacja

27 czerwca (środa)

15:05 – 19:20 Korea Płd. – Niemcy, Meksyk – Szwecja

19:39 – 22:15 Serbia – Brazylia, Szwajcaria – Kostaryka

28 czerwca (czwartek)

13:05 – 19:29 Japonia – Polska, Senegal – Kolumbia

19:30 – 22:15 Anglia – Belgia, Panama – Tunezja

30 czerwca (sobota)

15:05 – 19:23 1/8 finału

19:30 – 22:23 1/8 finału

1 lipca (niedziela)

15:05 – 19:23 1/8 finału

19:30 – 22:23 1/8 finału

2 lipca (poniedziałek)

15:05 – 19:23 1/8 finału

19:30 – 22:23 1/8 finału

3 lipca (wtorek)

15:05 – 19:23 1/8 finału

19:30 – 22:23 1/8 finału

6 lipca (piątek)

15:05 – 19:23 1/4 finału

19:30 – 22:23 1/4 finału

7 lipca (sobota)

15:05 – 19:23 1/4 finału

19:30 – 22:23 1/4 finału

10 lipca (wtorek)

18:05 – 22:15 ½ finału

11 lipca (środa)

18:05 – 22:15 ½ finału

14 lipca (sobota)

15:10 – 20:05 o 3. miejsce

15 lipca (niedziela)

15:20 – 20:00 FINAŁ

 

TVP 4K (kanał w jakości 4K dostępny w nc+ i Orange TV)

14 czerwca (czwartek)

16:30 – 16:40 ceremonia otwarcia (na żywo)

16:47 – 18:00 Rosja – Arabia Saudyjska (na żywo)

19:00 – 21:00 Rosja – Arabia Saudyjska (powt.)

21:00 – 23:00 Rosja – Arabia Saudyjska (powt.)

15 czerwca (piątek)

12:00 – 13:50 Rosja – Arabia Saudyjska (powt.)

13:50 – 16:00 Egipt – Urugwaj (na żywo)

16:50 – 19:00 Maroko – Iran (na żywo)

19:00 – 21:00 Egipt – Urugwaj (powt.)

16 czerwca (sobota)

11:50 – 14:00 Francja – Australia (na żywo)

14:50 – 17:00 Argentyna – Islandia (na żywo)

17:50 – 20:00 Peru – Dania (na żywo)

20:50 – 23:00 Chorwacja – Nigeria (na żywo)

17 czerwca (niedziela)

12:00 – 13:50 Chorwacja – Nigeria (powt.)

13:50 – 16:00 Kostaryka – Serbia (na żywo)

16:50 – 19:00 Niemcy – Meksyk (na żywo)

19:00 – 21:00 Kostaryka – Serbia (powt.)

18 czerwca (poniedziałek)

12:00 – 13:50 Niemcy – Meksyk (powt.)

13:50 – 16:00 Szwecja – Korea Płd. (na żywo)

16:50 – 19:00 Belgia – Panama (na żywo)

19:50 – 22:00 Tunezja – Anglia (na żywo)

19 czerwca (wtorek)

13:00 – 14:50 Belgia – Panama (powt.)

15:00 – 16:50 Tunezja – Anglia (powt.)

16:50 – 19:00 Polska – Senegal (na żywo)

19:50 – 22:00 Rosja – Egipt (na żywo)

20 czerwca (środa)

12:00 – 13:50 Polska – Senegal (powt.)

13:50 – 16:00 Portugalia – Maroko (na żywo)

16:50 – 19:00 Urugwaj – Arabia Saudyjska (na żywo)

19:50 – 22:00 Iran – Hiszpania (na żywo)

21 czerwca (czwartek)

19:50 – 22:00 Iran – Hiszpania (powt.)

13:50 – 16:00 Dania – Australia (na żywo)

16:50 – 19:00 Francja – Peru (na żywo)

19:00 – 21:00 Dania – Australia (powt.)

22 czerwca (piątek)

16:50 – 19:00 Francja – Peru (powt.)

13:50 – 16:00 Brazylia – Kostaryka (na żywo)

16:50 – 19:00 Nigeria – Islandia (na żywo)

19:50 – 22:00 Serbia – Szwajcaria (na żywo)

23 czerwca (sobota)

12:00 – 13:50 Brazylia – Kostaryka (powt.)

13:50 – 16:00 Belgia – Tunezja (na żywo)

16:50 – 19:00 Korea Płd. – Meksyk (na żywo)

19:00 – 21:00 Belgia – Tunezja (powt.)

24 czerwca (niedziela)

12:00 – 13:50 Korea Płd. – Meksyk (powt.)

13:50 – 16:00 Anglia – Panama (na żywo)

16:50 – 19:00 Japonia – Senegal (na żywo)

19:50 – 22:00 Polska – Kolumbia (na żywo)

25 czerwca (poniedziałek)

15:50 – 18:00 Arabia Saudyjska – Egipt (na żywo)

18:00 – 19:50 Polska – Kolumbia (powt.)

19:50 – 22:00 Hiszpania – Maroko (na żywo)

22:00 – 23:50 Iran – Portugalia (premiera)

26 czerwca (wtorek)

15:50 – 18:00 Australia – Peru (na żywo)

18:00 – 19:50 Hiszpania – Maroko (powt.)

19:50 – 22:00 Nigeria – Argentyna (na żywo)

22:00 – 23:50 Islandia – Chorwacja (premiera)

27 czerwca (środa)

15:50 – 18:00 Korea Płd. – Niemcy (na żywo)

18:00 – 19:50 Meksyk – Szwecja (premiera)

19:50 – 22:00 Serbia – Brazylia (na żywo)

22:00 – 23:50 Szwajcaria – Kostaryka (premiera)

28 czerwca (czwartek)

15:50 – 18:00 Japonia – Polska (na żywo)

18:00 – 19:50 Senegal – Kolumbia (premiera)

19:50 – 22:00 Panama – Tunezja (na żywo)

22:00 – 23:50 Japonia – Polska (premiera)

29 czerwca (piątek)

15:50 – 18:00 Japonia – Polska (powt.)

18:00 – 19:50 Senegal – Kolumbia (powt.)

19:50 – 22:00 Panama – Tunezja (powt.)

22:00 – 23:50 Japonia – Polska (powt.)

30 czerwca (sobota)

15:50 – 18:00 1/8 finału #1 (na żywo)

18:00 – 19:50 1/8 finału #1 (powt.)

19:50 – 22:00 1/8 finału #2 (na żywo)

22:00 – 23:50 1/8 finału #2 (powt.)

1 lipca (niedziela)

16:00 – 17:50 1/8 finału #1 (powt.)

18:00 – 19:50 1/8 finału #2 (powt.)

19:50 – 22:00 1/8 finału #4 (na żywo)

22:00 – 23:50 1/8 finału #4 (powt.)

2 lipca (poniedziałek)

15:50 – 18:00 1/8 finału #5 (na żywo)

18:00 – 19:50 1/8 finału #5 (powt.)

19:50 – 22:00 1/8 finału #6 (na żywo)

22:00 – 23:50 1/8 finału #6 (powt.)

3 lipca (wtorek)

15:50 – 18:00 1/8 finału #7 (na żywo)

18:00 – 19:50 1/8 finału #7 (na żywo)

19:50 – 22:00 1/8 finału #8 (na żywo)

22:00 – 23:50 1/8 finału #8 (na żywo)

4 lipca (środa)

14:00 – 15:50 Japonia – Polska (powt.)

16:00 – 17:50 1/8 finału #1 (powt.)

18:00 – 19:50 1/8 finału #2 (powt.)

22:00 – 23:50 1/8 finału #4 (powt.)

5 lipca (czwartek)

15:50 – 18:00 1/8 finału #5 (powt.)

18:00 – 19:50 1/8 finału #6 (powt.)

20:00 – 21:50 1/8 finału #7 (powt.)

22:00 – 23:50 1/8 finału #8 (powt.)

6 lipca (piątek)

15:50 – 18:00 1/4 finału #1 (na żywo)

18:00 – 19:50 1/8 finału #7 (powt.)

20:00 – 21:50 1/8 finału #8 (powt.)

22:00 – 23:50 1/4 finału (powt.)

7 lipca (sobota)

15:50 – 18:00 1/4 finału #3 (na żywo)

18:00 – 19:50 1/4 finału #3 (powt.)

19:50 – 22:00 1/4 finału #4 (na żywo)

22:00 – 23:50 1/4 finału #4 (powt.)

8 lipca (niedziela)

15:50 – 18:00 1/8 finału #8 (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #1 (powt.)

20:00 – 21:50 1/4 finału #3 (powt.)

22:00 – 23:50 1/4 finału #4 (powt.)

9 lipca (poniedziałek)

15:50 – 18:00 1/8 finału #8 (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #1 (powt.)

20:00 – 21:50 1/4 finału #3 (powt.)

22:00 – 23:50 1/4 finału #4 (powt.)

10 lipca (wtorek)

15:50 – 18:00 1/4 finału #3 (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #4 (powt.)

19:50 – 22:00 ½ finału #1 (na żywo)

22:00 – 23:50 ½ finału #1 (powt.)

11 lipca (środa)

15:50 – 18:00 ½ finału #1 (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #3 (powt.)

20:00 – 21:50 1/4 finału #4 (powt.)

22:00 – 23:50 ½ finału #1 (powt.)

12 lipca (czwartek)

15:50 – 18:00 Polska – Senegal (powt.)

18:00 – 19:50 Polska – Kolumbia (powt.)

20:00 – 21:50 Japonia – Polska (powt.)

22:00 – 23:50 ½ finału #1 (powt.)

13 lipca (piątek)

16:00 – 17:50 1/4 finału #1 (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #3 (powt.)

20:00 – 21:50 1/4 finału #4 (powt.)

22:00 – 23:50 ½ finału #1 (powt.)

14 lipca (sobota)

15:50 – 18:00 o 3. miejsce (na żywo)

18:00 – 19:50 1/4 finału #4 (powt.)

20:00 – 21:50 ½ finału #1 (powt.)

22:00 – 23:50 o 3. miejsce (powt.)

15 lipca (niedziela)

15:50 – 18:00 o 3. miejsce (powt.)

18:00 – 19:50 1/4 finału #4 (powt.)

20:00 – 21:50 ½ finału #1 (powt.)

22:00 – 23:50 o 3. miejsce (powt.)

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger