Jesień w TVP: „Komisja morderstw” w Jedynce, „Artyści” w Dwójce

Serial „Komisja morderstw” będzie nadawany w TVP1 we wtorkowe wieczory, zaś serial „Artyści” będzie pokazywany w TVP2 w poniedziałki po godz. 23.

Serial „Komisja morderstw” początkowo miał być emitowany w Dwójce w sobotnie wieczory. Tymczasem z ramówki dla prasy wynika, że serial emitowany będzie w TVP1 w każdy wtorek o godz. 21.25. Emisję pierwszego odcinka zaplanowano na 30 sierpnia. Jest to 12-odcinkowy serial kryminalny opowiadający historię grupy policjantów z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych, którzy zajmują się rozwiązywaniem zagadek sprzed lat. W rolach głównych występują Krzysztof Pieczyński, Paweł Małaszyński, Małgorzata Buczkowska i Marcel Sabat.

Z kolei serial „Artyści” pokaże TVP2. Produkcja emitowana będzie w poniedziałki o godz. 23.15. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 5 września br. Jest to ośmioodcinkowy serial Pawła Demirskiego i Moniki Strzępki, który opowiada o losach fikcyjnego publicznego Teatru Popularnego w Warszawie. Występują w nim m.in. Ewa Dałkowska, Jerzy Trela, Marek Frąckowiak, Dorota Segda, Ewa Skibińska, Tomasz Karolak, Marcin Czarnik.

Przeczytaj również...

1 Response

  1. 24 sierpnia 2016

    […] na nowy serial kryminalny o pracy grupy policjantów z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych – „Komisja morderstw” w reżyserii Jarka Marszewskiego i Adriana Panka (wtorek, godz. 21:30). Na antenę powrócą także […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger