Wilno – Lato, muzyka, zabawa 2022: Na scenie m.in. Daria, Stachurski i Sławomir

Wilno – Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki w niedzielę, 3 lipca. To pierwszy koncert w ramach letniej trasy koncertowej Telewizji Polskiej. Widowisko pod hasłem “Największe przeboje lata” rozpocznie się o godz. 20:00.

Wilno - Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki

Wilno – Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki 2022

Transmisja koncertu na żywo w TVP2, a powtórka w piątek, 8 lipca o godz. 20:10. To pierwszy koncert w ramach “Wakacyjnej trasy Dwójki” poza Polską.

Podczas koncertu każdy będzie mógł pozdrowić rodzinę lub znajomych wysyłając SMS-y na numer 7120. Nie zabraknie także konkursów dla widzów – do wygrania koszulki z podpisami wszystkich gwiazd koncertu oraz zegarki, czapki i ręczniki z logo “Wakacyjnej trasy Dwójki”. Szczegóły na profilu “Bądźmy razem TVP”.

W Wilnie wystąpi m.in. Komodo, Daj To Głośniej, Sławomir, Classic, Andre, Daria, Karolina Stanisławczyk z zespołem, Stachurski, Kuba Szmajkowski i Ricchi e Poveri..


Kolejny przystanek Wakacyjnej trasy Dwójki w niedzielę, 10 lipca w Augustowie pod hasłem “Hity domówek”. Muzyczne wydarzenie pod hasłem “Lato, muzyka, zabawa” cieszy się ogromną popularnością. W zeszłym roku, koncerty oglądało średnio1,6 miliona osób. Co więcej, te wyniki zapewniły Dwójce pozycję lidera na rynku telewizyjnym.

>> HARMONOGRAM TRASY KONCERTOWEJ

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger