“Magia nagości” od 14 maja w Zoom TV. Randkowe show poprowadzi Beata Olga Kowalska

“Magia nagości” to nowy program randkowy, który zadebiutuje na antenie Zoom TV już 14 maja. Polską edycję show poprowadzi aktorka Beata Olga Kowalska, znana m.in. z serialu „Ranczo”. Premierowe odcinki programu w piątki o godz. 23.00.

Magia nagości w Zoom TV

Magia nagości w Zoom TV

– Wiem, że „Magia nagości” to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. „Magia nagości” to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej bardzo odpowiada – podkreśla Beata Olga Kowalska.

Beata Olga Kowalska jest aktorką teatralną i telewizyjną, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Wystąpiła w serialu „Ranczo”, „M jak miłość”, „Plebania” i „Ojciec Mateusz”. Dodatkowo brała udział w programie rozrywkowym „Twoja twarz brzmi znajomo” Polsatu.

Program jest oparty na brytyjskim formacie „Naked Attraction”. Show pokaże uczestników, którzy wybiorą kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. Uczestnik będzie mieć do wyboru pięciu kandydatów/kandydatek. Cały czas można zgłaszać się do programu. Pierwszy sezon “Magii nagości” liczy 12 odcinków, a nagrania ruszyły na początku kwietnia.

Za produkcję polskiej wersji „Magii nagości” odpowiada Jake Vision. Zoom TV to ogólnopolski kanał telewizyjny, który jest dostępny na MUX-8 oraz w ofertach operatorów kablowych i cyfrowych platform satelitarnych.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger