Gala Fryderyki 2020 ODWOŁANA!

Fryderyki zaplanowane na 14 i 15 marca w Katowicach zostały odwołane. Mając na uwadze realne zagrożenie koronawirusem SARS-Cov-2, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie gości, artystów, jak i wszystkich pracowników zaangażowanych w organizację wydarzenia, nazwiska laureatów nagród Fryderyk 2020 w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu poznamy za pośrednictwem mediów cyfrowych.

Fryderyki 2020

Wyniki głosowania Akademii Fonograficznej opublikowane zostaną we wtorek, 17 marca, na stronie fryderyki.pl oraz w mediach społecznościowych FRYDERYK Festiwal.

– Bardzo czekaliśmy na spotkanie z nominowanymi, dlatego trudno było nam podjąć tę decyzję. Jednak w poczuciu odpowiedzialności za środowisko muzyczne, gdy zamykane są szkoły i instytucje kultury, nie możemy stwarzać potencjalnego zagrożenia epidemiologicznego. Liczę, że wszyscy zrozumieją, że byłoby nam trudno świętować w takiej sytuacji. Wszystkim nominowanym raz jeszcze serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy – mówi Andrzej Puczyński, przewodniczący zarządu Związku Producentów Audio Video.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger