Wystartował kanał Epic Drama- gdzie dostępny i co w ramówce?

12 grudnia w Warszawie odbyła się konferencja, na której oficjalnie zaprezentowano nowy kanał tematyczny od Viasat World – Epic Drama. Już 14 grudnia dołączy on do oferty wybranych operatorów. To zupełnie nowa stacja telewizyjna, która powstała w odpowiedzi na potrzeby polskiego widza. W Epic Drama najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji – poruszające historie z minionych czasów opowiedziane na nowo. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD i na żądanie.

Epic Drama to czwarty kanał na polskim rynku w portfolio Viasat World. Skierowany jest zarówno do kobiet, mężczyzn, jak i rodzin oraz par. Każda z tych grup ma własne oczekiwania, które nadawca zamierza spełnić. Dotychczas widzowie mieli dostęp do pasma „Epic”, prezentującego seriale kostiumowe na kanale Polsat Viasat History. Badania oglądalności jasno wskazały, że treści proponowane w ramach pasma zasługują na wyodrębnienie. Powstanie osobnego kanału, nadającego najlepsze kostiumowe produkcje serialowe o tematyce wojennej, przygodowej, kryminalnej, romantycznej, obyczajowej czy politycznej, było tylko kwestią czasu.

Polska jest jednym z 11 krajów, gdzie Epic Drama będzie dostępny – kanał pojawi się także w Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Grecji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Turcji oraz na Ukrainie i Węgrzech. 14 grudnia dostęp do kanału uzyskali abonenci Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD. Od 1 stycznia kanał będzie oferowany w pakiecie Film HD platformy, a promocyjnie będzie go można oglądać od pakietu Familijnego MAX HD. W Cyfrowym Polsacie stacja będzie dostępna na pozycji 49. Abonenci nc+ z pakietem Extra+ będą mogli oglądać Epic Drama na pozycji 69. od 1 stycznia 2018 r. Ponadto od dziś Epic Drama znajduje się w ofercie Play Now, w pakiecie Extra, w Orange oraz dostęp do kanału uzyskali także widzowie popularnej na śląsku platformy Elsat, gdzie Epic Drama znajduje się w pakiecie Błękitnym.

Najpopularniejsze seriale dramatyczne Epic Drama, dostępne dzięki płatnej telewizji oraz SVOD, obejmują:

„Rozpustnice”– to barwna, a przy tym pikantna opowieść, której akcja rozgrywa się w XVIII w. w tryskającym energią, kosmopolitycznym, georgiańskim Londynie. Głównym tematem jest najważniejsza działalność komercyjna w mieście: usługi seksualne.
Premiera: 14 grudnia 21:45

„Stróż prawa”– trzymający w napięciu serial kryminalny. Amerykański detektyw irlandzkiego pochodzenia, były bokser Kevin Corcoran wraca z wojny secesyjnej i dowiaduje się, że jego córka nie żyje, a żona zaginęła. Przemierzając cieszącą się złą sławą nowojorską dzielnicę Five Points, stara się dowiedzieć, co przydarzyło się jego rodzinie.
Premiera: 14 grudnia 21:00

„Klondike”– fabuła oparta jest na prawdziwych losach ludzi, którzy starali się o bogactwo i walczyli przetrwanie w surowym, czasami okrutnym świecie kanadyjskiego terytorium Jukon. Głównymi bohaterami są Bill Haskell I Byron Epstein — przyjaciele z dzieciństwa, którzy zaryzykowali wszystko, aby znaleźć złoto i stać się bogaczami w czasie gorączki złota w Klondike w latach 90. XIX w.
Premiera: 22 grudnia o 21:00

„Szpiedzy z Waszyngtonu”– historia ubogiego farmera z Nowego Jorku, Abe’a Woodhulla, który wspólnie z grupą przyjaciół z dzieciństwa tworzy Culper Ring — pierwszą siatkę szpiegowską w Ameryce.
Premiera: 22 grudnia o 21:45

„Prawdziwa historia rodu Borgiów”– w samym centrum Watykanu znajdował się człowiek, którego żądza władzy popchnęła do sięgnięcia po najwyższą nagrodę: tron Świętego Piotra. Był to człowiek, którego imię na zawsze już pozostanie synonimem bezwzględności, a jego pontyfikat jako papieża Aleksandra VI stał się jednym z najbardziej niechlubnych rozdziałów w historii Kościoła katolickiego: Rodrigo Borgia.
Premiera: 19 grudnia godzina 22:00.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger