Rusza Play Now- usługa TV od Play

Play wprowadza do swojej oferty nową usługę telewizji Play Now. Operator udostępnia swoim klientom w cenie abonamentu Tidal – legalny streaming muzyki oraz telewizję. Od piątku, 19 sierpnia br. nowi klienci Play oraz przedłużający umowę mogą, dzięki nowej usłudze, oglądać kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych na smartfonie, tablecie, komputerze lub na telewizorze – przy użyciu Google Chromecast, nie martwiąc się o transfer danych – korzystanie z Play Now nie pomniejsza pakietu danych w abonamencie i nie generuje dodatkowych kosztów.

W zależności od posiadanej oferty klienci mają dostęp do jednego z dwóch pakietów:

  • Pakiet Mini, dla abonamentu Formuła S, oferuje kanały: History, BBC Lifestyle, MTV Music, Stars TV, VH1 Classic, The QYOU, Fokus TV, Polsat VIASAT HISTORY HD;
  • Pakiet Podstawowy, dla klientów Formuły M i L, to kanały z pakietu Mini rozszerzony jest o kanały: TNT HD, CNN, Nickleodeon HD, Paramout Channel.

Play przygotował trzy dodatkowe tematyczne pakiety kanałów:

  • pakiet Kids za 10 zł/mies. z najpopularniejszymi programami dla młodszych i starszych dzieci – Nickelodeon, Nick Jr, Cbeebies, Da Vinci Learning, Polsat Jim Jam, Cartoon Network, Boomerang, Duck TV;
  • pakiet Extra za 20 zł/mies. z serialami, filmami, dokumentami oraz programami lifestylowymi – AMC, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Polsat Food Network, Romance TV, AXN, H2, Lifetime, Motowizja, BBC HD, BBC Brit, BBC Earth, BBC World News, Comedy Central, Extreme Sports Channel;
  • pakiet Fun za 5 zł/mies. dla fanów muzyki – Eska TV, Hip Hop TV, Clubbing TV, VH1, Ginx eSports TV, MTV Polska, MTV Rocks, MTV Live HD, MTV Dance, MTV Hits.

W ramach promocji pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Istnieje możliwość wyłączenia pakietów w dowolnym momencie. Z usługi można korzystać na smartfonach i tabletach z systemem Android oraz iOS oraz poprzez przeglądarki internetowe na komputerach na dedykowanej stronie playnow.pl.

Z Play Now można korzystać również na telewizorze lub projektorze dzięki kompaktowemu urządzeniu Google Chromecast. Teraz w promocji możliwość zakupu za dodatkowe 10 zł miesięcznie. Klienci z usługą Play Now mają dostęp do dwóch hitów filmowych na VOD w prezencie każdego miesiąca. Są to najnowsze produkcje tuż po premierze w kinie. Każdy z filmów będzie dostępny w sekcji Play Kino w aplikacji i na playnow.pl przez 4 tygodnie lub do wyczerpania limitu promocyjnych filmów VOD. W co drugi czwartek miesiąca Play będzie zapraszał na premierę – pierwszy film już 1 września. We wrześniu w Play Kino będzie można zobaczyć „Nice Guys: Równi Goście” oraz „Londyn w Ogniu”. Biblioteka VOD w Play będzie stopniowo rozbudowywana.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger