Magazyn „TELEInfo”

ZANIM KUPISZ- PRZECZYTAJ!

Masz 3 możliwości zapłaty za e-magazyn: przelew bankowy, płatność kartą lub przez PayPal.

Jeśli chcesz opłacić zamówienie kartą lub przez PayPal, należy klinąć przycisk „Kup Teraz!” a następnie „Przejdź do zamówienia”. Tam podajecie imię, nazwisko i adres e-mail.Następnie te dane zatwierdzacie i przechodzicie do płatności. tam wybieracie „Zapłać z PayPal” lub „Zapłać kartą”. Po zatwierdzeniu płatności, zostaniesz przekierowany na naszą stronę internetową, zaś na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem do magazynu w formie pliku pdf. W razie problemów z otworzeniem pliku, należy napisać na adres <rozrywkatv@wp.pl> i poczekać na wiadomość z plikiem.

Jeśli decydujesz się na przelew bankowy, należy nie zamawiać magazynu przez przycisk „Kup Teraz!”, lecz wykonując tylko przelew na numer bankowy: 76 95360001 3001 0012 4575 0001, wpisując w tytule „Wpłata za magazyn (wraz z adresem mailowym, na który ma zostać wysłany plik)”. W nazwie odbiorcy należy wpisać „GBS”, zaś przelew musi być wykonany na kwotę 2,00 PLN. Po zaksięgowaniu wpłaty, na wskazany adres mailowy, zostanie wysłany plik w ciągu 24 godzin. UWAGA! Jeśli przelew wykonujesz w weekend, warto przesłać nam na maila <rozrywkatv@wp.pl> lub w wiadomości na Facebooku zrzut ekranu pokazujący wykonanie przelewu, to pozwoli na szybsze wysłanie e-magazynu.

Jeśli chcesz opłacić zamówienie w dowolnym punkcie opłat i uzyskać druk przelewu, napisz na adres mailowy <rozrywkatv@wp.pl>.

Udostępnionego pliku z magazynem nie wolno rozpowszechniać osobom trzecim. W innym razie zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne wobec tych osób.

>> OPIS 1. NUMERU E-MAGAZYNU

Advertisment ad adsense adlogger