Znamy nazwiska wszystkich uczestników programu „Ameryka Express”!

„Ameryka Express” zagości na antenie TVN już 5 września br. Znani są już wszyscy uczestnicy, którzy sprawdzili się w ekstremalnej podróży w Peru i Ekwadorze. Wśród gwiazd, które zgodziły się na udział są m.in. Tomasz Karolak,  Zygmunt Chajzer i Magda Steczkowska.

fot. TVN

Kilka tygodni temu zakończyły się zdjęcia do nowej odsłony podróżniczego reality show „Ameryka Express”. Pierwsze dwie edycje programu odbywały się w Azji i dlatego nazywały się „Azja Express”. Tym razem trasa wyścigu wiodła przez dwa państwa Ameryki Południowej: Ekwador i Peru. Uczestnicy mieli do pokonania prawie 3000 km, a największa wysokość, na której wykonywane było zadanie wynosiła ponad 4900 m n.p.m. Na najwytrwalszych czekała meta w Cuzco.

Do Ameryki Południowej wyruszyło osiem par: Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim, Tomasz Karolak wraz z kolegą Jakubem Urbańskim, duet „Fit Lovers”: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Maciej Musiałowski wraz z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Lara Gessler i jej przyjaciel projektant mody Piotr Sałata, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger