„Dziewczyny ze Lwowa” wróciły na plan! 3. sezon serialu jesienią w TVP1

W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej serii hitu TVP1 „Dziewczyny ze Lwowa”. Oprócz dobrze znanych postaci, Uljany, Oly, Poliny i Matyldy pojawią się nowi bohaterowie. W głównych rolach ponownie zobaczymy Annę Gorajską, Magdalenę Wróbel, Katarzynę Ucherską i Annę Marię Buczek.

Cztery główne bohaterki zadomowiły się w Warszawie – Uljana podjęła decyzję o zaprzestaniu nauki gry na skrzypcach. Olya wciąż spotyka się z Tomkiem. Polina – obecnie dziewczyna kapitana i Matylda – wciąż żona gangstera – zaczęły prowadzić wspólnie restaurację z ukraińską kuchnią. W nowej serii nie zabraknie także wątków kryminalnych.
– Nasze dziewczyny, mają przygody zupełnie innego rodzaju, niż w poprzedniej serii, bo już odnalazły się w naszej rzeczywistości. Komedia ma to do siebie, że chce szczęśliwych rozwiązań, happy endu, w związku z tym dziewczyny nie przeżywają tak dramatycznych wydarzeń, jak te, które, na przykład są udziałem cudzoziemców przybywających do nas w poszukiwaniu pracy na czarno, lub legalnie. W kolejnej serii pojawi się nowa postać, która przyjedzie z Ukrainy i wniesie trochę fermentu w to uspokojone towarzystwo. Będzie się działo! Mam nadzieję, że widzowie powitają nas serdecznie – mówi Wojciech Adamczyk (reżyser serialu).

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger