20. Mazurska Noc Kabaretowa na żywo w TV Puls. Kto wystąpi?

Telewizja Puls będzie transmitowała jubileuszową, 20 edycję Mazurskiej Nocy Kabaretowej, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „Niech żyje widz”. Na scenie pojawią się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem a także Jerzy Kryszak.

Telewizja Puls drugi rok z rządu będzie transmitowała jedną z popularni szych imprez kabaretowych w Polsce.

– Widzowie Telewizji Puls oczekują najlepszej rozrywki na najwyższym poziomie, a taką jest Mazurska Noc Kabaretowa – jedna z najbardziej prestiżowych imprez rozrywkowych w Polsce, która znakomicie wpisuje się w ramówkę TV Puls. Cieszymy się na ponowną współpracę ze Stowarzyszeniem „PAKA” przy tym wydarzeniu, a widzów Telewizji Puls czeka kolejna niezapomniana noc emocji i dobrej zabawy – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrektor programowa Telewizji Puls.

W tym roku widzowie zobaczą wyjątkowe osobowości mazurskiej sceny: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienoralnych i Jerzego Kryszaka w innym niż na co dzień wydaniu. Niezwykły ruch sceniczny zaprezentuje formacja Fair Play Crew. Na scenie pojawi także Artur Andrus i Grupa Mo Carta w szczytowej formie, a w roli prowadzących sprawdzony duet: Marcin Wójcik (Ani Mru-Mru) i Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju). Nie zabraknie laureatów ostatnich lat Przeglądu Kabaretów PAKA: pojawi się Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn i Grzegorz Dolniak

Transmisja 20 Mazurskiej Nocy Kabaretowej w sobotę (7 lipca 2018 roku) od godziny 20:00 na antenie TV Puls.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger