„Za marzenia”, „Trzecia połowa”, „La La Poland” i „Big Music Quiz” wśród nowości TVP2

W wiosennej ramówce TVP2 zadebiutują trzy seriale: „Za marzenia”, „Trzecia połowa” i „La La Poland”, dwa programy rozrywkowe: „Big Music Quiz” i „Ludzik, czyli One Man Show”, a także misyjna produkcja „Zakupy pod kontrolą”.

Wiosną br. na antenie TVP2 zadebiutują trzy nowe seriale. Pierwszym z nich jest obyczajowo-komediowa produkcja „Za marzenia”, która została luźno oparta na debiutanckiej książce Karoliny Frankowskiej „Zaczaruj mnie”. 13-odcinkowy cykl przedstawia losy trójki przyjaciół, którzy przechodzą ze studenckiego życia w dorosłość (więcej tutaj). Premiera serialu na antenie Dwójki odbędzie się 26 lutego 2018 roku. Produkcja będzie pokazywana w poniedziałki o godz. 21.50.

Drugą serialową premierą TVP2 jest komediowa produkcja „Trzecia połowa” opowiadająca o perypetiach kibiców, których największą pasją jest piłka nożna. W cyklu występują m.in.: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Weronika Książkiewicz, Wojciech Mecwaldowski. Premierowe odcinki produkcji na antenie Dwójki będzie można oglądać w czwartki o godz. 20.45, począwszy od 22 marca 2018 roku.

28 kwietnia w TVP2 zadebiutuje komediowo-satyryczny miniserial czyli „La La Poland”, który będzie emitowany w soboty o godz. 21.35. Akcja tej produkcji toczy się w tytułowej krainie będącej światowym mocarstwem, a jego obywatele to naród predestynowany do szczególnych zadań. W serialu wystąpią aktorzy warszawskich teatrów, a także twórcy Kabaretu na Koniec Świata, m.in. Iza Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Olga Sarzyńska, Wojciech Solarz, Robert Majewski, Michalina Sosna, Mateusz Rusin, Krzysztof Szczepaniak.

TVP2 tej wiosny do ramówki wprowadzi dwa nowe formaty o tematyce rozrywkowej. 11 marca odbędzie się premiera prowadzonego przez Sławomira Zapałę muzycznego formatu „Big Music Quiz”, w którym dwie drużyny złożone z gwiazd i celebrytów będą walczyć o zwycięstwo. Program będzie można oglądać w każdą niedzielę o 20:05.

3 marca na antenę Dwójki trafi nowy program kabaretowy „Ludzik, czyli One Man Show” powstały na podstawie nagrań z V Mistrzostw Komików, które odbędą się 24 i 25 lutego br. w Teatrze Variete Muza w Koszalinie (więcej tutaj). 6-odcinkowe widowisko będzie można oglądać w soboty o godz. 21.35. Całość poprowadzi Bartosz Brzeskot, a w roli gości specjalnych „Ludzika” wystąpią m.in. Grzegorz Halama, Andrzej Talkowski oraz Przemysław Lieskie.

TVP2 pokaże również nowy misyjny program „Zakupy pod kontrolą”, w którym szefowie kuchni Jakub Korczak i Dariusz Kuźniak wezmą pod lupę nawyki kulinarne i zakupowe Polaków. W każdym odcinku odwiedzą jedną rodzinę, która ma problem z racjonalnym wydatkowaniem pieniędzy na artykuły spożywcze. Cykl będzie emitowana w niedziele o 19.30, począwszy od 25 marca.

Wiosną TVP2 pokaże kolejne odcinki znanych i lubianych seriali: „Barw szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Na sygnale”, „M jak miłość”, „Rodzinki.pl” oraz „O mnie się nie martw”, a także teleturniejów: „Familiady” (która będzie emitowana codziennie o godz. 14:00), „Koła fortuny” i „Postaw na milion” (o nowej porze- 18:40). Powrócą również rozrywkowe cykle: „Kocham Cię, Polsko!”, „Bake off – Ale Ciacho!” (od 4 marca w każdą niedzielę o 15:20), a także nowe odcinki „Magazynu Ekspresu Reporterów” i programu „Lajk!” (od 3 marca w każdą sobotę o 19:35). Od 3 marca o 5 minut wcześniej niż do tej pory będzie się zaczynać „Pytanie na śniadanie”. Nowością będzie 7-minutowe „Pytanie na śniadanie extra”, które będzie emitowane w dni powszednie o 11.10, począwszy od 5 marca. Na widzów czeka również sporo zmian w pasmach 5:00-16:30 i 18:00-20:00 (więcej informacji o zmianach tutaj).

>> Ramówki TVP1, TVP2, Polsatu i TVN-u od marca 2018 r. [SPIS WSZYSTKICH WIOSENNYCH PREMIER]

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger