Wiosna w Polsacie: „Take Me Out” i „Top Chef” w środy, „SuperPies” w soboty

Programy „Umów się ze mną. Take Me Out” i „Top Chef” będą emitowane w Polsacie w środowe wieczory. Randkowe show będzie można śledzić o 20:05, a kulinarne widowisko będzie emitowane o 21:25. Premierę obu programów zaplanowano na 7 marca.  Natomiast nowy program „SuperPies” będzie nadawany w soboty o 17:45. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 3 marca.

Powracający po przerwie „Top Chef” będzie więc nadawany w nowym paśmie. Poprzednio pokazywano go w środy o 20:40. Z kolei „Umów się ze mną. Take Me Out” częściowo zajmie miejsce premierowych odcinków „Świata według Kiepskich”.

W każdym odcinku „Umów się ze mną. Take Me Out” trzydzieści kandydatek zobaczy kilku singli. Każdy z nich pojedynczo będzie musiał je do siebie przekonać. Dostanie na to szansę w trzech rundach. W każdym z etapów dziewczyny będą mogły zdecydować, czy są zainteresowane spotkaniem z danym mężczyzną czy też nie. Jeśli w ostatniej rundzie zostanie więcej niż jedna kandydatka, role się odwrócą i to mężczyzna będzie wybierał kobietę, z którą pójdzie na randkę. Program poprowadzi Piotr Gumulec.

„Top Chef” to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie. Uczestników ósmej polskiej edycji oceni wymagające jury, a zasiadają w nim: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i zupełnie nowy w tym gronie – Robert Sowa. Gospodarzem programu będzie Grzegorz Łapanowski.

Program „SuperPies” poprowadzi behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk, która pokaże jak wychować psa „z głową”. W każdym odcinku widzowie poznają dwie rodziny, w tym gwiazdę, ze swoimi pupilami. Każda z rodzin skorzysta z pomocy behawiorystki zwierzęcej, która stawi czoła ich codziennym wyzwaniom. Prowadząca wyjaśni, skąd biorą się nieporozumienia i jak je skutecznie rozwiązywać. W każdym odcinku „SuperPsa” pojawi się inny, nowy bohater wraz ze swoim pupilem oraz gwiazdy – znane zarówno z telewizyjnych produkcji, dużego ekranu, jak i świata sportu.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger