„Ludzik, czyli One Man Show 2018” w TVP2 od 10 marca

Od 10 marca 2018 roku telewizyjna Dwójka będzie emitować nowe kabaretowe widowisko „Ludzik, czyli One Man Show”.

„Ludzik, czyli One Man Show” to kabaretowy program, który powstanie na podstawie nagrań z V Mistrzostw Komików, które odbędą się 24 i 25 lutego br. w Teatrze Variete Muza w Koszalinie. Wydarzenie organizowane przez Stocznię Filmowców wraz z Teatrem Variete Muza przedstawia przegląd najlepszych i najciekawszych wykonawców rekrutujących się z grona: komików, stand-uperów, solistów kabaretowych, iluzjonistów satyrycznych, performerów i bardów. Będzie to dwunasta edycja imprezy. Każdego dnia będzie można zobaczyć 12 występów (8 wykonawców + 4 gości specjalnych).

Wśród gości specjalnych pojawią się: Pan Li – Przemysław Lieske, Grzegorz Halama, Jacek Ziobro, Andrzej Talkowski i MC Bartosz Brzeskot. Z kolei z wykonawców zaprezentują się: Magdalena Kubicka, Mateusz Socha, Ścibor Szpak, Tomasz Biskup, Grzegorz Żak, Paulina Potocka, Jarosław Pająk i Michał Skubida.

Na odcinek telewizyjny będą składać się 4 występy. Emisja programu będzie prowadzona przez 6 sobotnich wieczorów. Cykl będzie nadawany tuż po „Kocham Cię, Polsko!”. Pierwszy odcinek „Ludzik, czyli One Man Show 2018” zostanie pokazany 10 marca o godzinie 21:35. Gospodarzem wieczorów będzie Bartosz Brzeskot.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger